Julia Nowak BIJE SIĘ z Laurą Zielińską! Bitwa SEKSOWNYCH WAGs! Oglądaj ZDJĘCIA i GŁOSUJ!

2020-05-13 13:56
Liga Mistrzyń: Julia Nowak - Laura Zielińska
Autor: Instagram, Super Express Liga Mistrzyń: Julia Nowak - Laura Zielińska

Julia Nowak kontra Laura Zielińska. Która piękniejsza? Na placu boju w naszej Lidze Mistrzyń zostało już tylko osiem pięknych kandydatek. A to oznacza, że czas na ćwierćfinały! Na początek rywalizacji o awans do półfinałów hitowy pojedynek obłędnie pięknych partnerek reprezentantów Polski - Julia Nowak, dziewczyna stopera Southampton Jana Bednarka, kontra Laura Zielińska, żona pomocnika Napoli Piotra Zielińskiego. A potem dzień po dniu kolejne bitwy seksownych WAGs. Aż do finału, po którym poznamy tę najpiękniejszą. Oglądajcie zdjęcia i głosujcie na sport.se.pl! Czas wreszcie wybrać Miss Polski WAGs!

Liga Mistrzyń: Julia Nowak - Laura Zielińska

Rywalizacja w Lidze Mistrzyń, wyborach Miss Polski WAGs, wkracza w końcową fazę. Czas na ćwierćfinały! Spośród wytypowanych 32 pięknych kandydatek na placu boju po dwóch rundach zostało już tylko 8. Za nami dużo sensacyjnych rozstrzygnięć i emocjonujących pojedynków seksownych partnerek polskich piłkarzy. A najlepsze dopiero przed nami! Poniżej terminarz.

Oto zestaw par 1/4 finału Ligi Mistrzyń i daty:

Julia Nowak - Laura Zielińska (13 maja, środa)
Dominika Grosicka - Agnieszka Abram (14 maja, czwartek)
Klaudia Danch - Amanda Wolsztyńska (15 maja, piątek)
Anna Lewandowska - Katarzyna Reca (16 maja sobota)

Trwa już pierwszy pojedynek w 1/4 finału Ligi Mistrzyń. I od razu mamy wielki hit! O awans do półfinału walczą obłędnie piękne partnerki reprezentantów Polski - Julia Nowak, dziewczyna stopera Southampton Jana Bednarka, kontra Laura Zielińska, żona pomocnika Napoli Piotra Zielińskiego. Która piękniejsza? Oglądaj ZDJĘCIA i GŁOSUJ!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze