Kamil Grabara

i

Autor: Cyfrasport Kamil Grabara

Polak przesadził?

Kamil Grabara rozpętał prawdziwą burzę. Nazwał klub rywali "zad***em", sprawa stała się bardzo poważna

2023-09-21 9:08

Kamil Grabara wytoczył wielkie działa względem kibiców Galatasaray Stambuł. Bramkarz reprezentacji Polski wziął udział w zremisowanym spotkaniu swojej Kopenhagi z klubem mistrzów Turcji. Po spotkaniu nie potrafił opanować wielkich emocji i nazwał boisko rywali mianem "zad***a". Sytuacja stała się bardzo poważna, a Polak zmuszony był do usunięcia obraźliwego wpisu.

Kamil Grabara zaskoczył niemiło kibiców tureckiego Galatasaray. Zawodnik reprezentacji Polski wziął udział w zremisowanym starciu z mistrzami Turcji i wyszedł ze starcia z wynikiem 2:2. Remis w Stambule nie przypadł do gustu byłemu bramkarzowi Liverpoolu, który w mocnych słowach zaatakował klub swoich rywali. Sprawa stała sie poważna.

Kamil Grabara prowokuje fanów Galatasaray. Nie mógł opanować emocji

Mimo że Kamil Grabara puścił dwie bramki w starciu z mistrzami Turcji, tak zasłużył na pochwały za swój występ. Co innego za zachowanie na mediach społecznościowych, gdzie bezpardonowo zaatakował klub rywali, nazywając boisko przeciwników ze Stambułu mianem "zad***a".

- Zasłużyliśmy na tym zadu**u na trzy punkty, ale cóż, takie jest życie - napisał Grabara.

Post lawinowo rozlał się wśród znanych ze swojego temperamentu tureckich kibiców, więc sam bramkarz reprezentacji Polski zmienił jego treść.

- Zasłużyliśmy w tym gó***anym meczu na trzy punkty, ale cóż, takie jest życie - brzmi treść publikacji po poprawce golkipera.

Sprawa jest bardzo ciężka, gdyż swoje kroki w sprawie zapowiedział, zdaniem tureckich mediów, sam klub Galatasaray, który poczuł się wyjątkowo urażony słowami byłego bramkarza Huddersfield. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze