Kibice nazywają go TWARDZIELEM. On spał Z MAMĄ niemal do... 18-tki!

2021-02-26 19:18 mso
Pepe
Autor: AP PHOTO Pepe

Na boisku potrafi być gorąco! Jednym z piłkarzy, którzy uznawany jest za futbolowego brutala jest Pepe. Gdy na murawie było gorąco, zawsze w okolicy musiał być właśnie portugalski stoper. Trudno uwierzyć w to, by ten twardziel był także... maminsynkiem! Wszystko wskazuje na to, że tak było. Obrońca opowiedział zabawną historię ze swojego życia. Jego tata nie był z tego zadowolony!

Czy to jeden z najbrutalniejszych piłkarzy w historii piłki nożnej?! Wielu kibiców nie ma wątpliwości, że Pepe był piłkarzem, który potrafił bezpardonowo traktować swoich przeciwników. Gdy na murawie dochodziło do zwady, zawsze gdzieś w okolicy pojawiał się właśnie Portugalczyk, który był gotowy walczyć o sprawiedliwość wobec swoich kolegów. Cytowany przez "Daily Mail" wspomniał niesamowite historie! Te z pewnością odmienią podejście do jego osoby!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w... Polsce?! Zaskakujący pomysł Zbigniewa Bońka

W rozmowie z "Tribuna Expresso" opowiedział o tym, że przez lata nieco zachowywał się jak... maminsynek. Do momentu przylotu do Portugalii, Pepe miał spać w jednym łóżku z mamą. - Wyobraź sobie, miałem 17 lat i dalej spałem z mamą. Byłem tak duży i spałem z rodzicami. Mój tata nie chciał mieć już mnie w domu - śmiał się Pepe.

Anna Lewandowska pokazała swoje najpiękniejsze zdjęcie. Zobacz je w galerii poniżej!

Mimo takich początków w dorosłym życiu, Pepe szybko stanął na nogi w Portugalii i osiągnął w świecie futbolu niemal wszystko, co tylko można było zdobyć. Stoper jest trzykrotnym triumfatorem Ligi Mistrzów. Na swoim koncie ma też zwycięstwa w jednej z najbardziej wymagających lig na świecie - Primera Division.

- Co ciekawe, pewnego dnia rozmawiałem z mamą. Powiedziała mi, że bardzo lubiłem przeczesywać jej włosy i brać je do ręki. Miałem powiedzieć jej coś takiego, że może już przeczuwałem, że czeka mnie dużo czasu z dala od niej - mówił Pepe.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze