Klaudia Danch WALCZY z Amandą Wolsztyńską! ZAŻARTA BITWA SEKSOWNYCH WAGs! ZDJĘCIA i GŁOSOWANIE

2020-05-15 17:17
Liga Mistrzyń: Klaudia Danch - Amanda Wolsztyńska
Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Klaudia Danch - Amanda Wolsztyńska

Klaudia Danch kontra Amanda Wolsztyńska! Ten pojedynek w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń zapowiadał się bardzo ciekawie. Piękna Klaudia Danch, żona obrońcy Arki Gdynia Adama Dancha, od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych WAGs w polskiej Ekstraklasie. Czy zmysłowa Amanda Wolsztyńska, małżonka piłkarza Widzewa Łódź Rafała Wolsztyńskiego, jest w stanie jej zagrozić? Która piękniejsza - Klaudia czy Amanda? Trwa walka i jest bardzo zacięta! Decyzja należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE w naszej sondzie!

Klaudia Danch - Amanda Wolsztyńska: TRWA BITWA WAGs!

Rywalizacja w Lidze Mistrzyń, wyborach Miss Polski WAGs, wkracza w końcową fazę. Piękne partnerki słynnych polskich piłkarzy walczą już w ćwierćfinałach. Spośród wytypowanych 32 pięknych kandydatek na placu boju po dwóch rundach zostało już tylko 8. Za nami dużo sensacyjnych rozstrzygnięć i emocjonujących pojedynków seksownych partnerek polskich piłkarzy. A najlepsze dopiero przed nami! W trzecim ćwierćfinale powalczą związane z Górnym Śląskiem dwie piękne partnerki byłych graczy Górnika Zabrza. Klaudia Danch kontra Amanda Wolsztyńska. Która piękniejsza i bardziej zasługuje na awans do półfinału? Klaudia, żona Adama Dancha (obrońca Arki Gdynia), czy Amanda, małżonka Rafała Wolsztyńskiego (pomocnik Widzewa Łódź)? Decyzja należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze