Kibice Eintrachtu Frankfurt

i

Autor: AP PHOTO Kibice Eintrachtu Frankfurt

Przerażająca relacja

Krwawe burdy na stadionie w meczu Ligi Mistrzów. Drastyczna relacja, okropne obrażenia kibica

2022-09-14 18:19

Bardzo często można usłyszeć, że tylko w Polsce są duże problemy z niesfornymi kibicami, którzy zakłócają mecze piłkarskie. Prawda jest zgoła odmienna, bo w wielu krajach Europy wciąż nie uporano się ze stadionowymi chuliganami, co pokazują spotkania na najwyższym szczeblu. Ostatnie wydarzenia w Marsylii mrożą krew w żyłach, a relacje są przerażające.

Choć atmosfera na polskich stadionach jest niepowtarzalna, często dochodzi do sytuacji, które nie podobają się opinii publicznej. Trzeba jednak mieć świadomość, że do szokujących scen dochodzi nie tylko w kraju nad Wisłą. W innych krajach również można usłyszeć o stadionowych burdach i porachunkach grup kibicowskich. Dantejskie sceny mają miejsce również w Lidze Mistrzów.

Okradli dom kumpla Lewandowskiego podczas meczu Bayern - Barcelona. Mueller stracił 2,5 MILIONA

Przerażające obrazki ze stadionu. Kibic doznał ciężkich obrażeń

Podczas wtorkowego spotkania pomiędzy Olympique Marsylia a Eintrachtem Frankfurt niektóre osoby, które wybrały się na stadion, zupełnie nie były zainteresowane wydarzeniami na boisku. Grupy pseudokibiców obu drużyn na trybunach prowadziły regularną bitwę, a z sektora na sektor latały i race i petardy. A to doprowadziło do obrażeń niektórych osób.

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim na High League 4: W klatce szacunku nie będzie

Na portalu "Hessenschau" można przeczytać o przypadku jednego z kibiców Eintrachtu, który po wojnie na trybunach wylądował w szpitalu. Mężczyzna tuż po rozpoczęciu spotkania został trafiony racą, a jego partnerka w pierwszej chwili sądziła, że sytuacja jest dramatyczna. - Michael dostał w kark. Myśleliśmy, że uszkodzona została tętnica szyjna - relacjonowała Christina, która tamowała krwawienie.

Trafienie racą sprawiło, że kibic stracił równowagę i upadł na niższy rząd krzesełek. Tym samym doznał poważnych obrażeń, gdyż ma złamane trzy żebra i kręg szyjny. - Byłam z nim na oddziale intensywnej terapii do 3:00 nad ranem zeszłej nocy. Reaguje, ani przez sekundę nie był nieprzytomny, ale bardzo przeżywa tę sytuację - powiedziała kobieta. Podczas meczu miało w sumie ucierpieć nawet kilkunastu fanów z Niemiec.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 5.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze