Kylian Mbappe, PSG, Paris Saint-Germain

Autor: East News Kylian Mbappe

Liga Mistrzów: Manchester United - PSG SKRÓT MECZU. Gole z meczu United - PSG [WIDEO]

2019-02-13 7:00

Skrót meczu Manchester United - PSG. Zobacz gole ze spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów Manchester United - Paris Saint-Germain. To miał być wielki hit na Old Trafford. Samo spotkanie jednak nieco rozczarowało. Po pierwszej rywalizacji dwumeczu bliżej awansu są piłkarze ze stolicy Francji. W "Teatrze Marzeń" wygrali oni 2:0. Zobacz skrót meczu United - PSG z 12.02.2018.

Mecz Manchester United - PSG urósł do rangi prawdziwego hitu 1/8 finału bieżącej edycji Ligi Mistrzów. Jeszcze kilka tygodni temu murowanym pewniakiem do awansu byli Francuzi. Jednak po zmianie na stanowisku menedżera "Czerwone Diabły" mocno poprawiły swoją grę i wyniki. Wystarczyło, by Jose Mourinho został zastąpiony przez Ole Gunnara Solskjaera i ekipa z czerwonej części Manchesteru znowu zaczęła porywać swoich fanów. Dodatkowo Paris Saint-Germain musiało zmagać się ze swoimi problemami. Największym z nich jest kontuzja Neymara. Największa gwiazda zespołu znad Sekwany leczy cięższą kontuzję i we wtorek Brazylijczyk nie mógł pomóc kolegom.

W pierwszej połowie absencja Neymara była bardzo widoczna. To gospodarze dyktowali warunki gry. Choć klarownych sytuacji pod jedną i drugą bramką brakowało, to United sprawiało wrażenie zespołu bardziej zdeterminowanego i zorganizowanego. Niedługo po przerwie ekipa z Old Trafford mogła jednak żałować, że nie potrafiła przełożyć optycznej przewagi na choćby jednego gola.

Skrót meczu Manchester United - PSG [WIDEO]:
Manchester United - PSG skrót

Autor: Ipla Skrót meczu Manchester United - PSG Link: KLIKNIJ I ZOBACZ WIDEO

Wystarczył kwadrans po wznowieniu gry, by PSG udowodniło, że w tym sezonie ma ogromne aspiracje i chęci na odniesienie znaczącego sukcesu w Europie. W 53. minucie po rzucie rożnym w polu karnym United doskonale odnalazł się Presnel Kimpembe. Obrońca paryżan bez problemu trafił do siatki. Zaledwie siedem minut później kolejny cios wyprowadził Kylian Mbappe, któremu asystował Angel Di Maria. Po wygranej 2:0 na Old Trafford PSG ma więc ćwierćfinał na wyciągnięcie ręki.

Manchester United - PSG 0:2 (0:0)
Bramki: Presnel Kimpembe 53, Kylian Mbappe 60

Żółte kartki: Young, Pogba, Lindelof, Herrera, Shaw - Kimpembe, Draxler, Bernat

Czerwona kartka: Paul Pogba

Manchester: De Gea - Young, Bailly, Lindelof, Shaw - Pogba, Matić, Herrera - Lingard (45. Sanchez), Martial (46. Mata), Rashford (84. Lukaku)

PSG: Buffon - Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat - Marquinhos, Verratti (75. Paredes) - Alves, Draxler, Di Maria (81. Dagba) - Mbappe