Liga Mistrzyń: Marina Łuczenko-Szczęsna - Klaudia Kurek WYNIK: KTO WYGRAŁ piątą bitwę WAGs w 1/16 finału

2020-04-23 8:15
Liga Mistrzyń: Marina Łuczenko-Szczęsna - Klaudia Kurek
Autor: Super Express Liga Mistrzyń: Marina Łuczenko-Szczęsna - Klaudia Kurek

Marina Łuczenko-Szczęsna ZMIAŻDŻONA! Pierwsza wielka gwiazda wyleciała z naszej Ligi Mistrzyń już w 1/16 finału. Żona bramkarza Juventusu Turyn odpadła z hukiem, a pokonała ją Klaudia Kurek, dziewczyna obrońcy Legii Mateusza Wieteski. Za nami już piąty pojedynek WAGs w 1/16 finału Ligi Mistrzyń, w której wybieramy Miss Polski WAGs. Zobacz jaką przewagę miała Klaudia Kurek w pojedynku z Mariną Łuczenko-Szczęsną. Sprawdź wynik głosowania i oglądaj ZDJĘCIA kandydatek. Marina Łuczeko-Szczęsna - Klaudia Kurek WYNIK: KTO WYGRAŁ bitwę WAGs.

LIGA MISTRZYŃ WYNIKI: Wybieramy Miss Polski WAGs

Emocjonująca rywalizacja w Lidze Mistrzyń trwa, a epidemia koronawirusa nie jest w stanie jej powstrzymać! Za nami kolejne rozstrzygnięcia w 1/16 finału. Wybieramy Miss Polski WAGs, a wyboru dokonacie Wy, Czytelnicy "SE" i strony sport.se.pl! Wytypowaliśmy 32 śliczne partnerki polskich piłkarzy, które rywalizują w systemie pucharowym. Niczym w play off piłkarskiej Ligi Mistrzów walczą w parach, eliminując się w kolejnych rundach. Od 1/16 finałów aż do półfinałów i wielkiego finału. Oto zestaw zakończonych wcześniej pojedynków i ich wyniki:

Julia Nowak (dziewczyna Jana Bednarka) - Dominika Robak (dziewczyna Kamila Grabary): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ

Wiktoria Stecyk (dziewczyna Tomasza Kędziory) - Lana Rybus (żona Macieja Rybusa): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ

Celia Krychowiak (żona Grzegorza Krychowiaka) - Paulina Piątek (żona Krzysztofa Piątka): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ

Agnieszka Abram (dziewczyna Bartłomieja Drągowskiego) - Matilde Rossi (żona Łukasza Skorupskiego): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ

Marina Łuczenko-Szczęsna - Klaudia Kurek WYNIK KTO WYGRAŁ?

To był pogrom! Wydawało się, że słynna Marina Łuczenko-Szczęsna jest faworytką w pojedynku z mniej znaną Klaudią Kurek, dziewczyną piłkarza Legii Mateusza Wieteski. Żona bramkarza Juventusu Turyn i reprezentacji Polski została jednak rozgromiona. Zgromadziła tylko 27 procent głosów i odpadła z rywalizacji. Klaudia Kurek z 73 procentami głosów awansowała do 1/8 finału Ligi Mistrzyń.

Liga Mistrzyń WYNIKI: Miss Polski WAGs

Trwa już kolejny pojedynek 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Anna Peszko, żona byłego reprezentanta Polski Sławomira Peszki, walczy z Izą Kujawską, dziewczyną Jarosława Niezgody znanego z występów i goli w barwach Legii Warszawa. GŁOSOWAĆ MOŻECIE TUTAJ.

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze