Liga Mistrzyń: Matilde Rossi - Agnieszka Abram WYNIK: KTO WYGRAŁ czwartą bitwę WAGs w 1/16 finału

2020-04-22 8:04
Liga Mistrzyń: Matilde Rossi - Agnieszka Abram
Autor: Super Express Liga Mistrzyń: Matilde Rossi - Agnieszka Abram

Seksowna Matilde Rossi to żoną Łukasza Skorupskiego. Włoszka pochodzi z Sardynii i tak jak ta wyspa jest bardzo gorąca. A Agnieszka Abram jest dziewczyną Bartłomieja Drągowskiego. Piękna jak anioł i obłędnie zgrabna blondynka to była uczestniczka wyborów Miss Polonia Nastolatek. Za nami czwarty pojedynek WAGs w 1/16 finału naszej Ligi Mistrzyń. Kto wygrał bitwę seksownych ukochanych polskich bramkarzy grających we włoskiej Serie A - Matilde Rossi czy Agnieszka Abram? Sprawdź wynik głosowania i oglądaj ZDJĘCIA kandydatek.

LIGA MISTRZYŃ WYNIKI: Wybieramy Miss Polski WAGs

Na prawdziwe piłkarskie emocje kibice muszą jeszcze poczekać, ale w "Super Expressie" trwa seksowna Liga Mistrzyń! Czas wreszcie wybrać najpiękniejszą polską WAGs czyli partnerkę naszych piłkarzy! A wyboru dokonacie Wy, Czytelnicy "SE" i strony sport.se.pl! Wytypowaliśmy 32 śliczne panie, które rywalizują w systemie pucharowym. Niczym w play off piłkarskiej Ligi Mistrzów powalczą w parach, eliminując się w kolejnych rundach. Od 1/16 finałów aż do półfinałów i wielkiego finału. Za nami już cztery starcia. Oto zestaw par i wyniki:

Julia Nowak (dziewczyna Jana Bednarka) - Dominika Robak (dziewczyna Kamila Grabary): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ
Wiktoria Stecyk (dziewczyna Tomasza Kędziory) - Lana Rybus (żona Macieja Rybusa): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ
Celia Krychowiak (żona Grzegorza Krychowiaka) - Paulina Piątek (żona Krzysztofa Piątka): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ

Matilde Rossi - Agnieszka Abram WYNIK KTO WYGRAŁ?

Agnieszka Abram, piękna dziewczyna bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego, wygrała pojedynek z Matilde Rossi, włoską żoną bramkarza Bologne Łukasza Skorupskiego. Rywalizacja na początku była bardzo zacięta, ale potem ukochana byłego zawodnika Jagiellonii zyskiwała coraz większą przewagę. Agnieszka Abram zgromadziła 57 procent głosów i awansowała do 1/8 finału Ligi Mistrzyń. Matilde Rossi z 43 procentami głosów odpadła z rywalizacji.

Liga Mistrzyń WYNIKI: Miss Polski WAGs

Trwa już kolejny pojedynek 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Marina Łuczenko-Szczęsna, żona bramkarza Juventusu Wojciecha Szczęsnego, walczy z Klaudią Kurek, dziewczyną obrońcy Legii Mateusza Wieteski. GŁOSOWAĆ MOŻECIE TUTAJ.

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze