Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Przyszłość legendy

Negocjacje z Leo Messim na wysokim poziomie! Kolejny pracodawca Argentyńczyka może być zaskoczeniem, poważna oferta

2022-10-31 15:26

W 2021 roku historia legendarnego piłkarza Barcelony - Leo Messiego zakończyła się w hiszpańskim klubie po wielu latach sukcesów. Argentyńczyk przeniósł się do Paris Saint-Germain i razem z Neymarem i Mbappe tworzy tercet marzeń każdego klubu piłkarskiego. Zdaniem mediów, kariera 35-latka ma się zakończyć w paryskiej drużynie, Messi miał otrzymać poważną propozycję z innych zespołów.

Leo Messi jest uznawany przez cały świat piłkarski za fenomenalnego zawodnika. Argentyńczyk po wielu latach spędzonych opuścił Barcelonę i przeszedł do Paris Saint-Germain. 35-latek przez całą swoją karierę zdobył wiele trofeów takich jak: Złota Piłka, Liga Mistrzów czy inne krajowe puchary ligi hiszpańskiej. Już od 20 listopada rozpocznie się najważniejszy turniej podczas 2022 roku - mistrzostwa świata w Katarze, podczas których Messi stanie przed szansą zdobycia tego tytułu pierwszy raz. W 2014 roku podczas finału reprezentacja Argentyny musiała uznać wyższość drużyny Niemiec, dlatego 35-latek w dalszym ciągu nie może się pochwalić najważniejszym trofeum reprezentacyjnym w karierze. 

Messi odejdzie z PSG? Trwają zaawansowane rozmowy w sprawie Argentyńczyka

Dużo mówi się o powrocie Messiego do Barcelony, tak samo wierzy w to aktualny trener "Blaugrany" - Xavi. Jednak okazuje się, że 35-latek może powędrować do USA, na co wskazują informację przekazane przez "The Athletic". - Negocjacje są na tyle zaawansowane, że Major League Soccer spodziewa się przyjścia Messiego. Inter rozmawia z Messim już od kilku lat i jest coraz większa pewność, że kontrakt zostanie podpisany. Bracia Jorge i Jose Mas, wspólnicy Beckhama, odbyli już liczne spotkania z Jorge Messim, ojcem i agentem Leo - można przeczytać w "The Athletic".

Messi w drużynie z Paryża spisuje się bardzo dobrze, choć w pierwszym sezonie nie było tak dobrze. Argentyńczyk w tym momencie ma na swoim koncie 12 goli oraz 13 asyst biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Dokonał tego w 17-stu meczach.

Sonda
Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?
Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze