Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Ostra opinia o Polaku

Niemiec bezlitośnie uderza w Lewandowskiego. Tak opisał Polaka, z jego ust padły zatrważające słowa

2022-09-16 8:16

Robert Lewandowski ostatniego meczu w barwach FC Barcelona na pewno nie zaliczy do udanych. Choć Polak miła dogodne sytuacje, aby strzelić przeciwko swojemu byłemu klubowi, tym razem nie wykazał się skutecznością, z której jest doskonale znany. Były reprezentant Niemiec po rywalizacji Bayern - Barcelona postanowił wbić szpilkę Lewandowskiemu i pokusił się o zaskakującą tezę.

Spotkanie Bayernu Monachium z FC Barcelona w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów było największym wydarzeniem tego tygodnia w świecie sportu. W dużej mierze za sprawą Roberta Lewandowskiego, który po krótkim czasie ponownie miał okazję wystąpić na Allianz Arenie, ale po raz pierwszy od ośmiu lat w barwach innego klubu.

Anna Lewandowska w imprezowym szale. Jej biodra podczas tańca kręciły się jak szalone, tego jeszcze nie widzieliście

Niemiec bezlitośnie o Lewandowskim. Takich słów się nie spodziewaliście

Niemal wszystkie osoby związane z piłką nożną zastanawiały się, czy Lewandowski zdoła skarcić swój były zespół i pomóc Barcelonie przełamać czarną serię w starciach z Bayernem. Polak w pierwszej połowie miał dwie dogodne okazje, aby wpisać się na listę strzelców, ale tym razem skuteczność go zawiodła. Ostatecznie Blaugrana przegrała w Monachium 0:2.

Jan Tomaszewski masakruje Arkadiusza Milika. Chodzi o obnażanie się, to już ostatnie ostrzeżenie

Po spotkaniu pojawiło się kilka krytycznych głosów pod adresem Lewandowskiego, a swoje "trzy grosze" dołożył także Markus Babbel. Były reprezentant Niemiec wbił szpilkę kapitanowi reprezentacji Polski i stwierdził, że nie potrafi on strzelać w ważnych meczach. - W Bayernie spędził osiem lat. Bardzo rzadko widziałem jednak, żeby strzelał gole w najważniejszych spotkaniach - powiedział Babbel przed kamerami "Sport1".

Dodał, że Lewandowski wyglądał na zdenerwowanego. - We wtorek wyglądał na bardzo spiętego i przejętego okolicznościami meczu. Według mnie, to nie był przypadek, że nie strzelił gola. To mocno pasuje do mojego obrazu - ocenił Niemiec. Jednocześnie dodał, że uważa Polaka za najwybitniejszego zawodnika Bayernu obok Gerda Muellera.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 5.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze