Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Szalony weekend

Anna Lewandowska w imprezowym szale. Jej biodra podczas tańca kręciły się jak szalone, tego jeszcze nie widzieliście

2022-09-11 17:32

Ostatnie dni dla Anny Lewandowskiej były wyjątkowe. Nie dość, że mogła przeżywać sukcesy męża, to w dodatku miała swój wielki dzień. 7 września żona kapitana reprezentacji Polski obchodziła bowiem urodziny i życzenia spływały z każdej strony. Teraz Lewandowska pokazała, jak bawiła się z okazji urodzin. Jedno nagranie stało się prawdziwym hitem, bo takiego wideo z "Lewą" jeszcze nie było.

Lewandowscy od kilku tygodni nie mogą narzekać na brak wrażeń w swoim życiu. W dużej mierze spowodowane jest to przenosinami zawodnika z Bayernu Monachium do FC Barcelona. Tym samym cała rodzina musiała przenieść się na południe Europy, ale jak można wywnioskować z treści publikowanych w mediach społecznościowych, przeprowadzka im służy.

Na ciele Anny Lewandowskiej pojawił się nowy znak. Bolesny moment, żona piłkarza niczego nie ukrywała

Lewandowska w szalonym tańcu. Nagranie obiegło sieć

Robert Lewandowski w barwach Dumy Katalonii strzela jak na zawołanie i jest liderem zespołu z Camp Nou, a Anna Lewandowska świetnie odnajduje się jako nowa WAG's Barcelony. Na jej profilu na Instagramie można zobaczyć wiele fotografii z nowej miejscówki i trudno nie odnieść wrażenia, że Hiszpania przypadła trenerce fitness do gustu.

Lewandowski świadkiem dramatu. Piłkarz Barcelony się modlił, kibic walczył o życie podczas Cadiz – Barcelona

W mijającym tygodniu Lewandowska miała ponadto swój dzień. W środę 7 września obchodziła 34. urodziny. Dostała mnóstwo życzeń, tych prywatnych jak i publicznych i dziękowała za nie w mediach społecznościowych. Można było również zobaczyć, jak ten wyjątkowy dzień świętuje z mężem. Teraz Lewandowska pokazała "ciąg dalszy" urodzinowej zabawy.

W sieci pojawiły się zdjęcia z ostatnich dni, które żona napastnika Barcelony zatytułowała "weekend pełen urodzinowego świętowania". W opublikowanych materiałach możemy zobaczyć Lewandowską w różnych kreacjach i w towarzystwie znajomych. Hitem stało się natomiast wideo, na którym trenerka wpadła w taneczny szał i wywijała biodrami. Nagranie można zobaczyć na szóstym slajdzie poniżej.

Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze