Szachtar - Real

i

Autor: Przemysław Ofiara

Wzruszające sceny!

Piękna oprawa na stadionie Legii! Wszystko przed meczem z Realem, polska i ukraińska flaga w wykonaniu kibiców!

2022-10-11 22:26

Byliśmy świadkami wspaniałych scen na stadionie warszawskiej Legii! Tuż przed rozegraniem meczu między Szachtarem Donieck a Realem Madryt, wykonano przepiękną oprawę, która prezentowała polskie i ukraińskie barwy. Ten gest solidarności względem Ukrainy przejdzie do historii!

Byliśmy świadkami pięknych scen w trakcie spotkania między Realem Madryt a Szachtarem Donieck. Na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie, kibice zgromadzeni na obiekcie podnieśli w górę kartoniadę, która przybrała kształt polskiej i ukraińskiej flagi. Tak wzruszających scen nie spodziewał się chyba nikt i ta oprawa bez wątpienia przejdzie do historii polskiego futbolu.

Piękny gest Polaków w kierunku Ukrainy. Wszystko stało się w trakcie meczu Szachtaru z Realem

Mecz Szachtara Donieck z Realem Madryt rozgrywany w Warszawie, na stadionie Legii, miał bardzo ważny wymiar. Oprócz emocji związanych z występem zdobywców Ligi Mistrzów byliśmy świadkami pięknego pokazu solidarności między Polakami, a Ukraińcami, którzy nadal zmagają się z bestialskim najazdem rosyjskich wojsk. Tuż przed rozpoczęciem spotkania między "Królewskimi" a zdobywcami pucharu Champions League z poprzedniego sezonu, zobaczyliśmy oprawę, która prezentowała zarówno polską, jak i ukraińską flagę, złączone razem. Ten gest przejdzie do historii polskiego i światowego futbolu.

Sonda
Czy Real Madryt wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów?
Najnowsze