Raków

i

Autor: cyfrasport

el. Ligi Mistrzów 23/24

Raków Częstochowa – Flora Tallin TRANSMISJA TV Liga Mistrzów: Raków – Flora GDZIE OGLĄDAĆ? Eliminacje LM Raków – Flora dzisiaj 11.07 STREAM ONLINE

2023-07-11 15:06

Raków Częstochowa – Flora Tallin TRANSMISJA TV Liga Mistrzów: Raków – Flora GDZIE OGLĄDAĆ? Eliminacje LM Raków – Flora dzisiaj 11.07 STREAM ONLINE. Pierwszy mecz Rakowa w el. Ligi Mistrzów na jakim kanale? Raków Częstochowa rozpoczyna pierwszą w historii przygodę z najważniejszymi rozgrywkami klubowymi świata. Oczywiście, mistrz Polski musi walczyć w eliminacjach tych rozgrywek i pierwsze starcie przed „Medalikami” już dzisiaj, 11 lipca. Rywalem Rakowa będzie estońska Flora Tallin. Raków Częstochowa – Flora Tallin TV TRANSMISJA Liga Mistrzów eliminacje: Raków – Flora dzisiaj 11.07.2023 STREAM ONLINE.

Raków Częstochowa – Flora Tallin TRANSMISJA TV Liga Mistrzów: Raków – Flora GDZIE OBEJRZEĆ?

Raków Częstochowa był bezsprzecznie najlepszą drużyną minionego sezonu w Ekstraklasie i zdecydowanie sięgnął po mistrzostwo Polski – pierwsze w historii klubu. Teraz przyszedł czas na zbiór plonów tego sukcesu, czyli gra w eliminacjach Ligi Mistrzów. Losowanie było dla Rakowa dość łaskawe, bowiem drużyna prowadzona już przez Dawida Szwargę nie trafiła na najmocniejszych możliwych rywali, a na estońską Florę Tallin. W przeszłości jednak zespół z tego miasta potrafił już napsuć krwi polskiej drużynie.

Raków Częstochowa – Flora Tallin STREAM eliminacje Ligi Mistrzów Raków – Flora dzisiaj TRANSMISJA ONLINE

Flora Tallin nie jest faworytem w dwumeczu z Rakowem, ale fani estońskiego futbolu przypominają, że w 2009 roku Levadia Tallin także nie była faworytem, a zdołała wyeliminować Wisłę Kraków. Mają oni nadzieję, że teraz ta historia się powtórzy z udziałem Flory i Rakowa. Dla „Medalików” z pewnością pewnym problemem może być brak dużego doświadczenia zespołu w eliminacjach europejskich pucharów i przy okazji brakiem doświadczenia swojego trenera w prowadzenia pierwszego zespołu.

Mecz Raków Częstochowa – Flora Tallin w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów rozegrany zostanie we wtorek 11 lipca. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00. TRANSMISJA TV z meczu Raków – Flora dostępna będzie na kanale TVP Sport. STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie SPORT.TVP.PL. Relacja na żywo z meczu Raków – Flora na stronie sport.se.pl, zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze