Harry Kane

Autor: AP PHOTO/MARTIN MEISSNER Harry Kane

Bayern wraca!

Sane, Kane i prowadzenie Realowi odebrane! Kapitalny powrót Bayernu, będą kolejne gole?

2024-04-30 22:26

Co to jest za spotkanie! Akcja za akcją i wielki powrót do gry w wykonaniu Bayernu Monachium. Choć do przerwy Bawarczycy przegrywali 0:1 po golu Viniciusa, to po przerwie szybko wzięli się do roboty. Gole Leroya Sane i Harry’ego Kane’a dały Bawarczykom sensacyjne (patrząc na przebieg meczu) prowadzenie!

Szybkie dwa gole i Bayern już prowadzi z Realem!

Opisywaliśmy w naszym serwisie gola na 1:0 dla Realu. Toni Kroos przejął piłkę na środku boiska i choć sytuacja wydawała się bezpieczna dla Bawarczyków, Niemiec posłał kapitalne, penetrujące podanie do Viniciusa Juniora, który wyszedł sam na sam i kapitalnie wykorzystał sytuację. W przerwie w szatni Bayernu musiało być naprawdę gorąco, bo Bawarczycy wyszli na drugą połowę naładowani energią. Leroy Sane przeprowadził najpierw kapitalną akcję i strzałem w krótki róg pokonał Andrija Łunina. Niedługo później sędzia podyktował rzut karny, który w pewny sposób wykorzystał angielski bombardier grający dla Bayernu, Harry Kane.

Patrząc na przebieg spotkania i jego intensywność, można czuć, że to nie ostatnie gole w tym spotkaniu. Szczególnie, że podrażniony Real Madryt, faworyt całej Ligi Mistrzów, z pewnością łatwo nie odpuści. I w końcówce spotkania, i w rewanżu za tydzień w Madrycie, szykują się kapitalne emocje!