SEKSOWNA Dominika Grosicka przegra z REWELACYJNĄ Klaudią Kurek?! Trwa BITWA WAGS! ZDJĘCIA i GŁOSOWANIE

2020-05-06 7:44
Liga Mistrzyń: Dominika Grosicka - Klaudia Kurek
Autor: Instagram, Super Express Liga Mistrzyń: Dominika Grosicka - Klaudia Kurek

Dominika Grosicka czy Klaudia Kurek? Czas na kolejne starcie w 1/8 finału Ligi Mistrzyń, w której wybieramy Miss Polski Wags. A wyboru dokonujecie Wy, głosując na stronie sport.se.pl. Za nami już dużo sensacyjnych rozstrzygnięć. A jedną z niespodzianek sprawiła właśnie Klaudia Kurek, dziewczyna obrońcy Legii Mariusza Wieteski. W pierwszej rundzie wyeliminowała słynną Marinę Łuczenko-Szczęsną. Czy w starciu z Dominiką Grosicką, żoną szybkiego jak wiatr "Grosika", sprawi kolejną sensację? Wybór należy do Was! Oglądajcie zdjęcia i głosujcie!

Śliczna Klaudia Kurek to nowa postać na scenie polskich WAGs. Ale już rozpycha się na niej łokciami. W pierwszej rundzie naszej Ligi Mistrzyń dziewczyna obrońcy Legii Mateusza Wieteski sprawiła niespodziankę, wyrzucając za burtę słynną Marinę Łuczenko-Szczęsną. Dziś walczy o ćwierćfinał, a jej rywalką znów jest gwiazda. Urocza Klaudia zmierzy się z Dominiką Grosicką, żoną skrzydłowego reprezentacji Polski Kamila Grosickiego. Oglądajcie zdjęcia i głosujcie! Czas wreszcie wybrać Miss Polski WAGs.

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze