Seksowne Rosjanki pokazały środkowe palce ULUBIEŃCOM Putina! Prowokacyjne pozdrowienia

2020-06-20 16:45 MSo
WAG's FK Rostów
Autor: Instagram WAG's FK Rostów

Cały świat łączy się w nierównej walce z niewidzialnym przeciwnikiem, koronawirusem. Wszyscy starają się w tym czasie wspierać, ale niestety, nie brakuje tych, którzy próbują wykorzystać to do swoich celów. Niestety, boleśnie przekonali się o tym piłkarze FK Rostów. U wielu graczy wykryto COVID-19. To nie wystarczyło, by PFK Soczi, uznawane za ulubieńców Vladimira Putina, zgodziło się na przełożenie spotkania. Mecz zakończył się srogim laniem.

Pandemia koronawirusua zmieniła cały świat - także ten sportu! Pod znakiem zapytania stało dogranie sezonu 2019/2020. Na całe szczęście, wraz z wyhamowaniem globalnej epidemii, piłkarze w końcu zaczęli wracać na boiska, by walczyć o punkty i trofea. FK Rostów szans na mistrzostwo kraju dużych nie miał, ale wciąż bił się o awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Plany znacząco pokrzyżowała im ekipa PFK Soczi.

W normalnych warunkach zapewne zwycięzcą byłaby ekipa z Rostowa. Tym razem plany pokrzyżowane zostały przez epidemię koronawirusa w zespole. Kilku zawodników z powodu COVID-19 nie mogło wybiec na boisko. Choć Soczi samo przełożyło w tym sezonie mecz z powodu zachorowań piłkarzy na anginę, to teraz odmówiło zmiany terminu. W efekcie, trener FK Rostów zmuszony był do wystawienia na boisko... juniorów.

Przegrali 1:10, ale wzbudzili SZACUNEK Grzegorza Krychowiaka! O co chodzi?

Mecz mógł zakończyć się w tylko jeden sposób - pogromem! Soczi wygrało aż 10:1, dając sobie strzelić bramkę w pierwszej minucie, a potem rozpoczynając kanonadę. To nie spodobało się nie tylko kibicom, ale także pięknym dziewczynom zawodników. Cztery WAG's postanowiły pokazać ulubieńcom Vladimira Putina... środkowy palec. - Gratulujemy zwycięzcom - napisała pod prowokacyjnym zdjęciem umieszczonym na Instagramie Ksenia Pesjakowa, żona bramkarza Rostowa, Siergieja Pesjakowa.

Najnowsze