Klasa Viniciusa

Tak ubiera się Vinicius Junior. Szalona stylówka bohatera meczu Bayern – Real, Krychowiak może spalić się z zadrości! [ZDJĘCIA]

2024-04-30 23:08

Vinicius Junior uciszył Monachium! Dwa gole Brazylijczyka dały Realowi Madryt remis 2:2, który stawia ich w roli faworytów w rewanżu w Madrycie. Vinicius to gwiazda pełną gębą, która nie stroni od oryginalnego stylu ubierania się. Wystarczy spojrzeć na jego media społecznościowe. Zobaczcie galerię zdjęć.

Bayern - Real 2:2. Vinicius Junior bohaterem meczu

Mecz Bayern – Real Madryt to był popis Viniciusa Juniora. Najpierw w pierwszej połowie strzelił pięknego gola na 1:0. Toni Kroos przejął piłkę na środku boiska i choć sytuacja wydawała się bezpieczna dla Bawarczyków, Niemiec posłał kapitalne, penetrujące podanie do Viniciusa Juniora, który wyszedł sam na sam i kapitalnie wykorzystał sytuację. Po przerwie wprawdzie na prowadzenie wyszedł Bayern, ale w końcówce dzięki golowi Viniciusa z rzutu karnego Królewscy wyrównali. Rewanż w Madrycie za tydzień zapowiada się doprawdy pasjonująco.

Większość kibiców zna Viniciusa Juniora z boiska, ale nie każdy zna jego prywatną stronę. Co nie co można zobaczyć dzięki jego profilowi na instagramie. Brazylijczyk uwielbia oryginalne stylówki, na jednym zdjęciu zaprezentował się w futerku podobnym do tego, które kiedyś ubierał Grzegorz Krychowiak. Sami zobaczcie na zdjęciach!

NIE MA PRECYZJI, NIE MA DYNAMIKI’’ - Tomaszewski OSTRO o LEWANDOWSKIM!

QUIZ piłka nożna lat 90. Liga Mistrzów, Puchar UEFA, PZP. Pamiętasz te mecze?