Kylian Mbappe

i

Autor: AP Kylian Mbappe

W Paryżu oszaleli! Ujawniono, ile w PSG miałby zarabiać Kylian Mbappe. Od takich pieniędzy aż kręci się w głowie

2022-05-21 9:45

Kylian Mbappe w najbliższych dniach podejmie kluczową decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Francuzem od dłuższego czasu jest zainteresowany Real Madryt. Zarząd PSG za wszelką cenę chce zatrzymać swoją gwiazdę na kolejne lata proponując mu ogromne wynagrodzenie. Zdaniem dziennikarzy "Eurosport", jeśli Mbappe zostanie w Paryżu będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii.

W najbliższych dniach wyjaśni się przyszłość Kyliana Mbappe. Nie wiadomo, czy Francuz zdecyduję się opuścić PSG przechodząc do "Królewskich" jako wolny zawodnik. Umowa pomiędzy zawodnikiem, a paryskim klubem obowiązuje do 1 lipca tego roku. Od kilku miesięcy pojawiały się plotki na temat przenosin Francuza na Santiago Bernabeu. Było niemal pewne, że od przyszłego sezonu Mbappe będzie występował w Realu Madryt. Jak informuję Gianluca Di Marzio, propozycja PSG mogła przekonać Francuza do pozostania na Parc des Princes.

Czesław Michniewicz nie mógł przejść obok tych słów obojętnie! Wymowny spis selekcjonera polskiej kadry

Sonda
Czy Kylian Mbappe zostanie w PSG?

Zdaniem "Eurosportu" PSG rozbiło bank, aby zatrzymać Mbpappe. Zarząd paryżan miał zaproponować 23-latkowi 100 milionów euro roczne, a za sam podpis kolejne 300 milionów euro. Francuz występuję w paryskim klubie od sezonu 2017/18, gdzie został na początku wypożyczony z AS Monaco. Mistrz świata z 2018 roku jest jedną z najważniejszych postaci w PSG i nic dziwnego, że właściciele "Les Parisiens" zaproponowali tak ogromne pieniądze, aby zatrzymać Mbappe.

Mateusz Borek nie gryzie się w język. Nie widzi już frajdy, mówi o wielkim regresie

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze