Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Wiadomo, kto wygrał Złotą Piłkę! Pojawiły się ważne informacje, zwycięzca już się cieszy

2021-11-25 9:51

Emocje związane z rozstrzygnięcie plebiscytu "France Football" rosną z każdym dniem. Przyznanie Złotej Piłki w tym roku dla polskich fanów jest o tyle ekscytujące, że jednym z faworytów jest Robert Lewandowski. Plotek dotyczących ewentualnego zwycięzcy nie brakowało. Pewne jest jedno, laureat nagrody został poinformowany o triumfie, a jego nazwisko zostanie ujawnione w najbliższy poniedziałek.

Złota Piłka to najcenniejsza indywidualna nagroda, jaką może zdobyć piłkarz. Ostatnie lata plebiscytu "France Football" zostały zdominowane przede wszystkim przez dwóch zawodników. Leo Messi i Cristiano Ronaldo regularnie wymieniali się na pierwszym miejscu. Szanse na powtórzenie sukcesu w tym roku miał przede wszystkim Argentyńczyk.

TVP ogłosiło ważną nowinę. Dobre wieści dla kibiców! Zamieszany w to będzie Szpakowski

Złota Piłka rozstrzygnięta! Wyniki są już znane

Zwłaszcza za sprawą zwycięstwa w Copa America wraz z reprezentacją Albicelestes. Nie brakowało jednak głosów, a było ich nawet całkiem sporo, że Złota Piłka powinna powędrować do rąk Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski ma za sobą fantastyczne miesiące i wykręca nieprawdopodobne liczby. W zdobywaniu bramek jest niedościgniony.

Kibice Legii oszaleją z radości po tych informacjach. Wielka nadzieja wlana w serca

Coraz częściej pojawiają się jednak głosy, że to Messi znów zostanie wybrany najlepszym piłkarzem świata. Pewne jest jedno. Zwycięzca już wie, ze wygrał. Szef "France Football" w rozmowie z portalem SportoweFakty WP potwierdził, że wyniki są znane. - Zamykamy wydanie w nocy z poniedziałku na wtorek, czyli tuż po gali, dlatego wywiad ze zwycięzcą musiał być przeprowadzony wcześniej - powiedział Pascal Ferré.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zgarnie Złotą Piłkę?

Kto zdobył Złotą Piłkę? Wszystkiego dowiemy się w poniedziałek

Kto w tym roku wygrał plebiscyt? Tego publiczność i dziennikarze dowiedzą się w poniedziałek 29 listopada. Wówczas odbędzie się gala, na której zwycięzca otrzyma Złotą Piłkę. Dochodziły również plotki, że kilku głosujących postanowiło zmienić swoje typy. Redaktor naczelny "France Football" przyznał, że faktycznie były zmiany, ale tylko w jednym przypadku.

- Rzeczywiście, zezwoliliśmy na to i przyjęliśmy powtórne zgłoszenie. Nie miało to jednak wpływu na wyniki. To jeden przypadek na 170 głosujących dziennikarzy - wyjaśnił Ferre.

Najnowsze