Zapadła decyzja ws. rewanżowych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów i Ligi Europy

2020-07-09 22:28 MC
Leon Goretzka i Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Leon Goretzka i Robert Lewandowski

UEFA podjęła decyzję w sprawie rewanżowych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów i 1/8 finału Ligi Europy, które nie odbyły się zgodnie z planem z powodu pandemii koronawirusa. Jak poinformowano w oficjalnym oświadczeniu, zostaną one rozegrane na stadionach uczestników.

Jeśli chodzi o 1/8 finału Ligi Mistrzów, decyzja UEFA dotyczy meczów: Bayern Monachium - Chelsea, FC Barcelona - SSC Napoli, Manchester City - Real Madryt i Juventus Turyn - Olympique Lyon. Wcześniej awans zapewniły sobie Atalanta Bergamo, Atletico Madryt, RB Lipsk i Paris Saint-Germain.

Kolejny skalp gwiazdy Bayernu. Robert Lewandowski ZDEKLASOWAŁ konkurentów w Niemczech

W przypadku 1/8 finału Ligi Europy, wciąż nie rozegrano ani jednego meczu rewanżowego. Co więcej, w parach Inter Mediolan - Getafe CD i Sevilla FC - AS Roma nie było pierwszego meczu. W tych dwóch przypadkach odbędzie się tylko jedno spotkanie, na neutralnym gruncie w Niemczech.

W sierpniu zostaną rozegrane turnieje Final Eight z udziałem wszystkich ćwierćfinalistów. W Lidze Mistrzów rywalizacja odbędzie się w Lizbonie, natomiast w Lidze Europy - w Duisburgu, Duesseldorfie, Gelsenkirchen i Kolonii.

Najnowsze