Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Bolesna szpila!

Zbigniew Boniek fatalnie się pomylił. Wystawił się na strzał, ten nadszedł z niespodziewanej strony

2022-10-06 14:13

Zbigniew Boniek słynie ze swoich bezkompromisowych tez. Regularnie wypowiada się na różne tematy za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale na jego profilu zdecydowanie dominują sportowe wpisy. Legendarny piłkarz wyraża wiele prywatnych opinii, jednak ostatnio wystawił się na strzał Boniek fatalnie się pomylił, a cios nadszedł z niespodziewanej strony.

Boniek przez blisko 9 lat rządził polską piłką i przyzwyczaił kibiców do bezpośredniej komunikacji. Były prezes PZPN niemal do perfekcji opanował sztukę kontaktu z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Profil na Twitterze wykorzystywał nie tylko do oficjalnych wpisów, lecz także do wyrażania prywatnych opinii. Niejednokrotnie wywoływał burzliwą dyskusję, a właśnie zrobił to po raz kolejny.

Zbigniew Boniek fatalnie się pomylił. Wystawił się na strzał

Po przerwie reprezentacyjnej do gry wróciła piłka klubowa, a wraz z nią rozgrywki Ligi Mistrzów. Najważniejsze europejskie rozgrywki śledzą miliony kibiców, a wyjątkiem nie jest legendarny polski piłkarz. W środę swój mecz rozgrywał m.in. były klub Bońka - Juventus, w którym występują obecnie dwaj Polacy. Jednak to nie "Stara Dama" zaintrygowała 66-latka. Skupił się on na dwóch innych spotkaniach, o czym poinformował fanów. Przy okazji postanowił... wytypować zwycięzców. "No dobra, zobaczymy czy się znam. Wygra Sevilla i Benfica" - ocenił mecze Sevilla - Borussia Dortmund i Benfica - PSG. Okazało się, że zupełnie przestrzelił, a szpilkę wbił mu inny z byłych prezesów PZPN.

Boniek otrzymał cios od byłego prezesa PZPN. Listkiewicz wbił mu szpilę

"Nie wygrała ani Benfica ani Sevilla. Nie ma się co załamywać, kolejne mecze niedługo" - odpowiedział Bońkowi Michał Listkiewicz. Obydwie wytypowane przez wiceprezydenta UEFA drużyny grały u siebie, ale nie były faworytami. Sevilla znajduje się w sporym kryzysie, a po porażce 4:1 z Borussią zwolniła dotychczasowego trenera. Z kolei Benfica rywalizowała z wypełnionym gwiazdami PSG i wywalczyła cenny remis 1:1. Mimo to, prognozy poprzednika Cezarego Kuleszy nie były nawet blisko spełnienia.

Jerzy Brzęczek zwolniony z Wisły Kraków! Poniżej zobaczysz najlepsze memy z byłym selekcjonerem:

Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze