Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek pewny awansu Legii! Wytypował dokładny wynik

2021-07-27 16:53

Już dziś o godz. 18:00 Legia Warszawa zmierzy się w Tallinie z miejscową Florą w meczu rewanżowym 2. rundy el. Ligi Mistrzów. Choć rezultat pierwszego spotkania (2:1 dla Legii) pozostawia kwestię awansu otwartą, ustępujący prezes PZPN Zbigniew Boniek nie ma wątpliwości, kto awansuje do dalej. „Zibi” wskazał nawet dokładny wynik dzisiejszego spotkania.

Legioniści tegoroczne eliminacje do Ligi Mistrzów rozpoczęli doprawdy imponująco. W starciu z mistrzem Norwegii Bodo/Glimt wielu ekspertów to właśnie w Skandynawach upatrywało wyraźnego faworyta. Podopieczni Czesława Michniewicza zwyciężyli jednak dwukrotnie (3:2 na wyjeździe oraz 2:0 u siebie) i pewnie zameldowali się w kolejnej rundzie. Los skojarzył ich z estońską Florą Tallin i wydawało się, że dla „Wojskowych” będzie to spacerek. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała jednak te wyobrażenia, w zeszłotygodniowym meczu przy Łazienkowskiej Legia do samego końca musiała drżeć o wynik, a zwycięstwo dopiero w doliczonym czasie gry zapewnił mistrzom Polski Rafael Lopes. Choć kwestia awansu wciąż pozostaje otwarta, wciąż wyraźnym faworytem wydają się być podopieczni Czesława Michniewicza. Podobnego zdania jest prezes PZPN Zbigniew Boniek, który za pomocą Twittera podzielił się swoimi przewidywaniami na nadchodzące spotkanie.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia

„Dzisiaj wygrana różnicą co najmniej dwóch bramek. Spokojnie” – napisał ustępujący prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na swoim koncie na Twitterze dając do zrozumienia, że mocno wierzy w Czesława Michniewicza oraz jego podopiecznych. Pozostaje liczyć na to, że przewidywania „Zibiego” znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości!

Mecz rewanżowy 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Florą Tallin i Legią Warszawa odbędzie się dziś o godz. 18:00. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP Sport. Relacja tekstowa będzie natomiast dostępna na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze