Villareal

i

Autor: archiwum se.pl Villareal

Zwycięzcy Ligi Mistrzów kontra triumfatorzy Ligi Narodów. Najlepsi z najlepszych staną do walki o Superpuchar Europy

2021-08-12 8:29

Po niedawno zakończonym Euro 2020 kibiców piłkarskich czekają kolejne wielkie emocje. Zwycięzcy Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy zmierzą się w ramach Superpucharu Europy. Kiedy i gdzie można obejrzeć transmisję w wydarzenia?

Tak królowie futbolu wydają swoje fortuny

Sztafeta 4x400 m awansowała do finału na dużym luzie

Aniołki pokazały moc!

Kobieca sztafeta 4x400 metrów wywalczyła awans do finału we wspaniałym stylu i jeżeli nic złego się nie stanie, to w walce o medale będzie naprawdę pięknie! Na ostatniej prostej biegnąca na czwartej zmianie Justyna Święty-Ersetic miała już tak ogromną przewagę, że mogła spokojnie zwolnić, oszczędzając siły. Mimo to czas naszych "Aniołków" i tak był rewelacyjny - 3:23.10!

"Aniołki" pobiegły w składzie Anna Kiełbasińska, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic. Natalia Kaczmarek odpoczywała po występie indywidualnym, więc w finale nasza sztafeta będzie jeszcze mocniejsza. Najważniejsze, że nasze sprinterki problemy zdrowotne mają już za sobą. I znów mogą pokazać moc!

- Od początku roku walczyłyśmy wszystkie z kontuzjami, ze stresem i własnymi słabościami. Dlatego teraz jesteśmy już tak zahartowane i tak zawzięte, że wytrzymamy naprawdę wiele - powiedziała Iga Baumgart-Witan.

- Ja od początku mówiłam, że jesteśmy tutaj świetnie przygotowane i pokazała to już sztafeta mieszana - dodała Gosia Hołub-Kowalik. - Zadanie było takie, żeby wejść do finału na spokojnie i żeby nic się złego nie stało. To zadanie wykonałyśmy i teraz zaczynamy zabawę! - stwierdziła, mając na myśli oczywiście sobotni finał.

Michał Chojecki, Paweł Skraba

Najnowsze