Kochają się od lat

46-letni Ronaldo oświadczył się dużo młodszej partnerce! Blond piękność zarzeka się o miłości na zawsze [ZDJĘCIA]

2023-01-13 18:21

Legendarny brazylijski piłkarz Ronaldo jest gotów, by kolejny raz wziąć ślub. Jedna z ikon futbolu ma wziąć kobietę za żonę trzeci raz w swoim życiu. 46-latek, który jest szefem Realu Valladolid oświadczył się o 14 lat młodszej blond-piękności. Seksowna Celina Locks zarzeka się, że kocha go na zawsze.

Brazylijska legenda futbolu kolejny raz znalazła miłość na całe życie? Wybitny piłkarz Ronaldo pochwalił się razem ze swoją dużo młodszą ukochaną Celiną Locks wyjątkowym momentem. O 14 lat młodsza miłość legendy "Canarinhos" to zjawiskowa blondynka, która jest założycielką marki kosmetyków i, jak mówi sama o sobie, filantropka. Na Instagramie obserwuje ją ponad czterysta tysięcy fanów. Już od dawna chwaliła się zdjęciami z piłkarzem.

Ogromna wtopa Cristiano Ronaldo na powitaniu w Al-Nassr. Ten gest w Arabii Saudyjskiej jest zakazany, ostra wpadka

Ronaldo oświadczył się ukochanej młodszej o 14 lat. Zobacz jej zdjęcia

Ronaldo postanowił poprosić partnerkę o rękę podczas wakacji na Karaibach. - Kocham Cię na zawsze - napisała Celina Locks pod wspólnym zdjęciem ze znakomitym piłkarzem. Ronaldo odpisał, że również kocha kobietę, dodając emotikony czterech serc. Para spotyka się już od kilku lat.

Jedną z osób, które zdecydowały się pogratulować Ronaldo była jego... była żona Milene Domingues. - Bardzo się cieszę! Niech Bóg Wam błogosławi i chroni. Żyjcie razem długo - skomentowała fotografię pary, która przebywa na Dominikanie.

Ronaldo - rodzina, byłe żony

Ronaldo i Milene Domingues byli parą do 2003 roku. Rozstali się po czterech latach małżeństwa. Wychowywali syna Ronalda, który ma obecnie 22 lata. Niedługo potem związał się z modelką Daniellą Cicarelli w lutym 2005 roku. Nieoficjalny ślub (ceremonia nie miała mocy prawnej, bo oboje nie zakończyli rozwodów) zakończyła się po kilku miesiącach.

Według relacji Cicarelli Ronaldo nie był jej wierny. Dwukrotny mistrz świata postanowił wziąć ślub ze studentką Marią Beatriz Antony, z którą miał dwójkę córek - Marię Sofię i Marię Alice.

Cristiano Ronaldo mieszka w Arabii Saudyjskiej jak prawdziwy król! Kosztuje go to fortunę, co za luksusy

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Skokomania | 09.01.2023
Najnowsze