ALe wpadka!

Ogromna wtopa Cristiano Ronaldo na powitaniu w Al-Nassr. Ten gest w Arabii Saudyjskiej jest zakazany, ostra wpadka

2023-01-04 12:54

Cristiano Ronaldo został nowym piłkarzem Al-Nassr i został oficjalnie zaprezentowany w Arabii Saudyjskiej. Nie uniknął jednak poważnej wpadki, której zdecydowanie powinien uniknąć. Niewykluczone jednak, że przymknięto na to oko ze względu na status gwiazdy, jaką jest Cristiano Ronaldo. Na to będzie musiał jednak naprawdę poważnie uważać.

Cristiano Ronaldo zaliczył poważną wpadkę! Portugalski piłkarz zdecydował się na przenosiny do Al-Nassr. W Arabii Saudyjskiej ma zarabiać fortunę – 200 milionów euro rocznie przy dwuletnim kontrakcie. To naprawdę imponująca kwota. Mimo to, Cristiano Ronaldo musi pamiętać, że wylądował w kraju zupełnie innym kulturowo niż jakikolwiek, w którym grał do tej pory. Podczas prezentacji nie udało mu się uniknąć poważnej wtopy.

Robert Lewandowski odegra dużą rolę przy wyborze następcy Michniewicza? Były reprezentant Polski nie ma wątpliwości, padły mocne słowa

Cristiano Ronaldo zaliczył wtopę na powitaniu w Al-Nassr

Cristiano Ronaldo miał w uchu świecący kolczyk, który przykuł uwagę kibiców. Jego wartość trudno ocenić, ale może wzbudzić ogromne emocje. Był to krzyżyk, co może niekoniecznie spodobać się radykalnym muzułmanom.

Jak przypomina portal GoAbroad.com, w Arabii Saudyjskiej zakazane jest publiczne noszenie symboli religijnych – takich jak chrześcijański krzyżyk. Zobacz zdjęcia z ceremonii powitania Cristiano Ronaldo.

Mecz Polski ustawiony?! UEFA prowadzi śledztwo, głównym podejrzanym sędzia główny spotkania

Najnowsze