Fahad Al-Muwallad

i

Autor: East News

Ale wtopa przed MŚ 2022! Piłkarz rywali Polaków w ogromnych opałach. Chodzi o narkotyki, możliwa drakońska kara

2022-04-05 9:06

Najbliższe tygodnie i miesiące będą nieco stresujące dla selekcjonerów drużyn narodowych, które wystąpią na mistrzostwach świata w Katarze. Każda kontuzja ważnego zawodnika może pokrzyżować plany trenera. Okazuje się, że nie tylko poważne urazy mogą wykluczyć zawodników z mundialu. Poważną wpadkę zaliczył piłkarz Arabii Saudyjskiej, z którą Polacy zmierzą się w fazie grupowej.

Ponad pół roku w piłce nożnej to bardzo dużo czasu. W kontekście potencjalnych składów na mistrzostwa świata może zmienić się jeszcze naprawdę wiele. Boleśnie przekonali się o tym polscy kibice. Informacja o poważnej kontuzji Jakuba Modera obiegła cały kraj. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i nie jest pewne, czy zdoła wykurować się na mundial.

Na ten moment czekały miliony kibiców! Zaczyna się walka o bilety MŚ 2022. Trzeba będzie wydać fortunę

Potężna wtopa piłkarza. Może nie zagrać na MŚ 2022

Ale problemy dotykają nie tylko Polaków. Poważne kłopoty może mieć jeden z czołowych zawodników Arabii Saudyjskiej, która będzie rywalem biało-czerwonych w fazie grupowej mistrzostw świata. Fahad Al-Muwallad w kadrze zagrał ponad sześćdziesiąt spotkań, w których zdobył siedemnaście bramek i można było być pewnym, że jeśli zdrowie pozwoli, wystąpi na mundialu.

To Robert Lewandowski zawdzięcza swojej córce! Przerwał milczenie, dostał potężną inspirację

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?

Piłkarz rywali Polaków w ogromnych tarapatach

Kłopot jednak w tym, że na przeszkodzie może stanąć długoletnia dyskwalifikacja. Niedawno okazało się, że Al-Muwallad nie przeszedł testów antynarkotykowych, o czym informuje Arab News. Nad ofensywnym zawodnikiem zawisły czarne chmury, bo to nie pierwsza jego wpadka w karierze, co odbierane będzie jako recydywa.

Na początku 2019 roku Al-Muwallad również miał kłopoty związane z pozytywnym wynikiem testu antynarkotykowego. Wówczas piłkarz reprezentujący Arabię Saudyjską został zdyskwalifikowany na rok. Obecnie nie wiadomo, jakie substancje zostały wykryte w jego organizmie, ale wiadomo, że może go czekać bardzo surowa kara. Mówi się nawet o czterech latach dyskwalifikacji. Brak Al-Muwallada na mundialu byłby dużym osłabieniem dla Saudyjczyków.

Jan Tomaszewskim o hejcie na Czesława Michniewicza. Stanowcze słowa legendy
Najnowsze