Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Wszystko widać jak na dłoni

Cristiano Ronaldo przyłapany. Tym razem już nic się nie ukryło, wystarczył jeden gest, aby wszystko odsłonił. Zrobiło się głośno

2023-03-01 10:06

Cristiano Ronaldo od wielu lat nie może narzekać na swoje zarobki i zupełnie nie kryje się z tym, że stać go na najdroższe rzeczy na świecie. A od kiedy występuje w Al-Nassr z Arabii Saudyjskiej, on i jego rodzina nie musi martwić się już o nic. Dlatego Ronaldo może pozwolić sobie na kupowanie niebywale drogiej biżuterii. Ostatnio został przyłapany z zegarkiem, za który trzeba wydać miliony złotych.

Cristiano Ronaldo bez wątpienia jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Ostatnio spadła na niego spora krytyka, że zamiast próbować kontynuować karierę w jakimś uznanym klubie, zdecydował się na wyjazd do Arabii Saudyjskiej, gdzie może liczyć na niebotyczne zarobki. Rocznie dostaje setki milionów euro i tak naprawdę ustawił swoją rodzinę na kilka pokoleń do przodu.

Ronaldo przyłapany z szalenie drogim zegarkiem. Cena to jakiś kosmos

Już wcześniej nie mógł narzekać na zarobki i pozwalał sobie na najdroższe rzeczy na świecie. Jego kolekcja aut z luksusowymi samochodami robi ogromne wrażenie. Ponadto Ronaldo nigdy nie stronił od drogiej biżuterii. Okazuje się, że Portugalczyk nadal ma słabość do kosmicznie drogich zegarków. Piłkarz Al-Nassr pojawił się na gali boksu w Arabii Saudyjskiej, gdzie spotkał się m.in. z Mikem Tysonem.

Cristiano Ronaldo nie mógł odmówić sobie zdjęcia z pięściarską legendą. Jednocześnie za sprawą jednego gestu odsłonił zegarek na swoim nadgarstku. Doszukano się, że jest to czasomierz marki ranck Muller Cintree Curvex Tourbillon 0001. Okazuje się, że za taki zegarek trzeba zapłacić 1,5 mln dolarów, a więc prawie 6,5 mln złotych.

PKO Ekstraklasa Raport 27.02
Najnowsze