Dariusz Szpakowski, Rafał Patyra i Maciej Kurzajewski

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Dariusz Szpakowski, Rafał Patyra i Maciej Kurzajewski

Kibice będą wniebowzięci

Dariusz Szpakowski skomentuje hitowy mecz mundialu. TVP ogłosiło ważną decyzję

2022-12-07 11:18

Już tylko osiem spotkań zostało do rozegrania na mistrzostwach świata w Katarze - ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i wielki finał. W grze pozostały same piłkarskie potęgi oraz Maroko, które eliminując w 1/8 finału Hiszpanię sprawiło jedną z największych sensacji tego mundialu. Właśnie poznaliśmy obsadę komentatorów na potyczki w 1/4 finału.

Ćwierćfinały zaplanowano na piątek i sobotę. W piątek Chorwacja zagra z Brazylią, a Holandia z Argentyną, z kolei w sobotę Maroko zmierzy się z Portugalią, a Anglia z Francją. Kibice już zacierają ręce, bo walka o miejsce w najlepszej czwórce turnieju zapowiada się niezwykle emocjonująco. W środę rano szefowie TVP Sport poinformowali z kolei o komentatorskiej obsadzie na te cztery spotkania.

Dariusz Szpakowski skomentuje ćwierćfinał Brazylia - Chorwacja

I tak batalię Chorwacji z Brazylią skomentują Dariusz Szpakowski i Sebastian Mila, Holandii z Argentyną Jacek Laskowski i Robert Podoliński, Maroko z Portugalią Maciej Iwański i Marcin Żewłakow, a Anglii z Francją Mateusz Borek i Janusz Michallik. Tak jak w grze na mundialu pozostało osiem drużyn, tak wśród komentatorów te cztery duety. I to właśnie jeden z nich skomentuje 18 grudnia wielki finał. Który? Według plotek tego zaszczytu ma dostąpić Dariusz Szpakowski, dla którego mundial w Katarze jest ostatnim w zawodowej karierze.

Sonda
Czy Dariusz Szpakowski powinien skomentować finał mundialu 2022?
Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze