Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Mocna reakcja selekcjonera

Dziennikarz zapytał Michniewicza o słowa Lewego i Zielińskiego. Mocna riposta! „Proszę się nie obrazić”

2022-12-04 23:19

Mocne słowa Roberta Lewandowskiego i Piotra Zielińskiego o stylu gry naszej drużyny zostały odebrane przez kibiców jako atak w stronę selekcjonera. Czesław Michniewicz dostał pytanie o te wypowiedzi. Odpowiedział bardzo kąśliwie, choć z uśmiechem na twarzy. - Jak to jest, że nie jest pan w stanie albo nie chce zadać własnego pytania – mówił Michniewicz.

Robert Lewandowski i Piotr Zieliński uderzyli w selekcjonera Czesława Michniewicza? Tak wydawało się niektórym kibicom i dziennikarzom. Zarzuty dotyczące stylu były dość wymowne. Mocne wypowiedzi liderów kadry po odpadnięciu z mundialu rozgrzały polskie media społecznościowe. Co dalej czeka naszego selekcjonera? Tego na razie nie wiemy. Niewykluczone, że po wyjściu z grupy zapewnił sobie utrzymanie pracy.

Michniewicz zapytany o słowa Lewandowskiego i Zielińskiego. Mocna odpowiedź

Czesław Michniewicz został zapytany o tę sprawę przez dziennikarzy na konferencji prasowej. Takiej reakcji na pytanie, czy to przytyk do taktyki nikt się nie spodziewał. - Ja to odbieram zupełnie inaczej – zaczął wypowiedź.

Po chwili wbił szpilkę dziennikarzowi. - Zastanawiam się, jak to jest - proszę się nie obrazić - że redakcja wysyła pana na duży turniej, a pan teraz posługuje się tym, co powiedzieli inni. Że nie jest pan w stanie albo nie chce zadać własnego pytania. Ja na nie odpowiem, nie ma problemu, ale nie rozumiem, dlaczego w momencie, gdy może pan zadać własne pytanie i budować swoją narrację, wykorzystuje pan do tego słowa Lewandowskiego czy Zielińskiego. Ja mam najlepsze relacje z tymi zawodnikami i wiem, że w żaden sposób nie chcieli zrobić krzywdy mnie czy drużynie. Nie słyszałem tych słów, posługuję się tylko tym, co od pana usłyszałem, ale chyba łatwiej byłoby, gdyby pan zadał własne pytanie. Na pewno miałby pan teraz większą satysfakcję z odpowiedzi – powiedział Michniewicz.

Całe nagranie z konferencji Czesława Michniewicza do obejrzenia w materiale wideo.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze