Franciszek Smuda

i

Autor: Cyfra Sport Franciszek Smuda

Franciszek Smuda poprowadzi drużynę w sparingu przed mundialem?! To nie prima aprilis. Zdumieniwający pomysł

2022-05-11 8:37

Reprezentacyjna przygoda Franciszka Smudy zakończyła się sporym niepowodzeniem. Biało-czerwoni odpadli z Euro 2012 już w fazie grupowej. Dziś popularny "Franz" prowadzi Wieczystą Kraków. Niewykluczone, że pomoże jednej z reprezentacji w przygotowaniach do mundialu. Ten pomysł to nie prima aprilis. Brzmi to bardzo ciekawie!

Niespodziewana historia może wydarzyć się już niedługo. Wydawało się, że Franciszek Smuda nie będzie miał już wiele wspólnego z reprezentacyjnym futbolem. A jednak! Zaskakujące informacje zostały przekazane w środowy (11 maja) poranek przez portal TVP Sport. Okazuje się, że Smuda może mieć poważny udział w przygotowaniach... reprezentacji Kataru do zbliżających się mistrzostw świata. Gospodarz imprezy ma być zainteresowany rozegraniem sparingu z polskim czwartoligowcem. Takiej sytuacji nikt się nie spodziewał!

Smuda pomoże Katarowi w przygotowaniach do MŚ 2022?

Katarczycy ustalają kalendarz przygotowań do mistrzostw świata. Rywalami mają być nie tylko reprezentacje, ale także wiele klubów. Jednym z nich może być Wieczysta Kraków prowadzona przez Franciszka Smudę. Trudno jednak się dziwić. W drużynie z Małopolski występują tacy zawodnicy jak Peszko, Majewski, Moulin i wielu innych piłkarzy z doświadczeniem w Ekstraklasie.

NIE PRZEGAP! Liga Mistrzów przejdzie rewolucję! To już pewne, UEFA zatwierdziła gigantyczne zmiany

Katar - Wieczysta Kraków: Kiedy mogłoby dojść do meczu?

Jak informuje portal Sport.tvp.pl, do spotkania mogłoby dojść w połowie lipca. Rozmowy o potencjalnym meczu mają być coraz bardziej zaawansowane i nie są to tylko plotki. To z pewnością byłby ewenement na skalę polskiego futbolu.

NIE PRZEGAP! Dramatyczne sceny podczas meczu Barcelony. Konieczna była interwencja karetki! Kibice zamarli

Sonda
Wierzysz, że Katar zagra sparing z Wieczystą Kraków?
Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze