Pikantne ujęcie!

Ivana Knoll wyłoniła się z wody jak syrena i wystawiła olbrzymie piersi. To zdjęcie wywołało lawinę, co za gorące ujęcie!

2023-03-16 11:26

Ivana Knoll postanowiła zadziwić swoich widzów! Gwiazda modelingu, która zasłynęła dzięki swojemu udziałowi w mistrzostwach świata w Katarze postanowiła rozgrzać miłośników piłki nożnej i wstawiła na swoje media społecznościowe wyjątkowo gorące zdjęcie, na którym wystawiła swój olbrzymi biust. Obok takiego zdjęcia ciężko przejść obojętnie, to trzeba zobaczyć!

Ivana Knoll postanowiła zaskoczyć swoich miłośników na mediach społecznościowych. Gwiazda modelingu, która cieszy się wielkim zainteresowaniem po mistrzostwach świata w Katarze, gdzie była jedną z największych gwiazd, postanowiła sfotografować się w wyjątkowo mocny sposób. Na publikacji zamieszczonej przez modelką widzimy ją w obcisłym stroju kąpielowym, odsłaniającą swoje potęzne piersi. Obok takiego zdjęcia nie da się przejść obojętnie.

Ivana Knoll odsłoniła swój pokaźny biust. Gorące zdjęcie gwiazdy ujrzało światło dzienne

Nie da się ukryć, że kariera Ivany Knoll nabiera rozpędu. Po tym, jak modelka pokazała się na mistrzostwach świata w Katarze, gdzie dopingowała reprezentacji Chorwacji jej media społecznościowe znalazły się na celowniku każdego fana futbolu, a sama piękność z Bałkanów regularnie jest tam obecna i pokazuje swoje wdzięki. Tym razem najbardziej słynna fanka drużyny trzeciej drużyny świata pokazała się w obcisłym stroju kąpielowym, który odsłonił jej pokaźne piersi. Po tej fotografii na mediach spoołecznościowych gwiazdy wybuchła prawdziwa burza, a pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy komplementujących jej urodę. Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Ivany Knoll, przejdź do galerii umieszczonych w tekście.

Sonda
Czy podoba Ci się Ivana Knoll?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze