Iwona Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: SE Mama zdradziła sekret Roberta Lewandowskiego!

wyjątkowa opinia

Iwona Lewandowska mocno o reprezentacji Polski. Powiedziała to wprost, Robert Lewandowski będzie miał problem?

2022-11-21 8:06

Robert Lewandowski bierze udział w piątej wielkiej imprezie w swojej karierze, ale tylko raz mógł naprawdę cieszyć się z osiągniętego przez reprezentację wyniku. Przed mistrzostwami świata nadzieje są bardzo duże, ale jest też sporo obaw. Mocnych słów na temat reprezentacji użyła Iwona Lewandowska, mama Roberta, która przyznała w rozmowie z WP SportoweFakty, że czuje niepokój przed meczami Biało-Czerwonych w Katarze.

Robert Lewandowski brał udział w Euro 2012, Euro 2016, MŚ 2018 i Euro 2020. Teraz ma już 34 lata i tak naprawdę dobre wspomnienia może mieć tylko z mistrzostw Europy w 2016 roku, gdzie Polska otarła się o półfinał, odpadając po karnych z późniejszym triumfatorem rozgrywek, Portugalią. Każdy inny z wymienionych wyżej turniejów kończył się dla Polaków klapą i zakończeniem rywalizacji na fazie grupowej. Polscy piłkarze oraz fani mają nadzieję, że w końcu uda się przerwać tę niemoc na mistrzostwach świata w Katarze, ale obaw jest również bardzo dużo. Podziela je także Iwona Lewandowska, mama Roberta, która w krótkich i mocnych, ale bardzo celnych słowach oceniła polską reprezentację.

Mama Roberta Lewandowskiego oceniła reprezentację Polski. Kluczowe zdanie

Z jednej strony w reprezentacji Polski mamy będących w wysokiej formie Lewandowskiego, Zielińskiego, Szymańskiego, Milika, Casha czy Szczęsnego. Z drugiej trudno przewidzieć, jak zaprezentują się Krychowiak, Glik czy Bednarek. Obaw jest wiele, a podziela je także mama kapitana reprezentacji.

Iwona Lewandowska w rozmowie z WP SportoweFakty przyznała, że sukces Roberta Lewandowskiego z kadrą byłby wisienką na torcie. Wskazała też, że sytuacja w kadrze jest dobra, ale nie mogła nie podkreślić, że czuje także niepokój związany z meczami Biało-Czerwonych, ponieważ jej zdaniem kadra jest... nieobliczalna! – Sytuacja jest lepsza niż wtedy, gdy wszyscy patrzyli tylko na trio z Dortmundu. Natomiast przed mundialem jestem lekko zaniepokojona, bo nasza drużyna narodowa jest nieobliczalna. Przed meczami Barcelony nie znam wyniku, ale wiem, czego się spodziewać po zespole. Tak samo było wcześniej z Bayernem. W przypadku kadry nie mogę tego powiedzieć. Reprezentacja lubi zaskoczyć – dodała już nieco bardziej dyplomatycznie Iwona Lewandowska. Gdyby nie udało się osiągnąć sukcesu teraz, to Robert Lewandowski będzie miał problem, by zrobić to na kolejnych wielkich imprezach - na Euro będzie miał 36 lat, a na następnym mistrzostwach świata już 38.

Test polskich pierogów w Katarze! Byliśmy w restauracji "Polka" w Doha
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze