Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 1 grudnia czwartek Kto dzisiaj gra w Katarze? Jakie DZISIAJ MECZE wieczorem na mundialu 1.12 2022

i

Autor: AP Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 1 grudnia czwartek Kto dzisiaj gra w Katarze? Jakie DZISIAJ MECZE wieczorem na mundialu 1.12 2022

MUNDIAL DZISIAJ

MECZE DZISIAJ Mundial czwartek 1 grudnia 2022 Kto dzisiaj gra w Katarze? Jakie DZISIAJ MECZE wieczorem na mundialu 1.12 2022

2022-12-01 16:38

Jakie MECZE DZISIAJ wieczorem Mundial 1.12 2022 czwartek Kto gra dzisiaj wieczorem MŚ? Jakie DZISIAJ MECZE na mundialu 1 grudnia 2022. Już dzisiaj ciąg dalszy pasjonującej walki o awans do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. O być albo nie być powalczą europejscy giganci - najpierw Chorwacja z Belgią, a potem grupa śmierci, w której są Hiszpania i Niemcy. Mecze dzisiaj wieczorem na mundialu zapowiadają się bardzo ciekawie. Które drużyny pożegnają się z MŚ? Zobacz, jakie mecze dzisiaj na mundialu 1.12.2022 czwartek. Zobacz kto dzisiaj gra na mundialu w Katarze.

Mecze dzisiaj (1 grudnia 2022, czwartek) to Kanada - Maroko i Chorwacja - Belgia w grupie F oraz Japonia - Hiszpania i Kostaryka - Niemcy w grupie E. Ponieważ to ostatnia kolejka fazy grupowej, mecze dzisiaj w tej samej grupie będzie rozgrywane są o tej samej godzinie. Przed nami ostatnia odsłona walki o awans do 1/8 finału. Poniżej godziny meczów dzisiaj na mundialu (1.12.2022) i informacje o transmisjach TV.

MECZE DZISIAJ wieczorem Mundial 1 grudnia 2022 Kto dziś gra na mundialu Mecze w czwartek 1.12

Mecz Japonia - Hiszpania w grupie E rozegrany zostanie dzisiaj (czwartek 1.12.2022) o godzinie 20 polskiego czasu. Hiszpanie mogli przypieczętować awans w meczu z Niemcami, ale skończyło się remisem 1:1. Potrzebują remisu, a nawet w przypadku porażki mogą awansować dzięki bilansowi bramek. W trudniejszej sytuacji jest Japonia. Samurajowie sprawili sensację, pokonując 2:1 Niemców, ale potem przyszedł zimny prysznic - porażka 0:1 z Kostaryką. Jeżeli Japonia pokona Hiszpanię, awansuje do 1/8 finału. W przypadku remisu będzie zależna od wyniku w drugim meczu w tej grupie.

KTO DZISIAJ GRA na mundialu 1.12 Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 1 grudnia 2022 czwartek

Mecz Kostaryka - Niemcy w grupie E zaplanowano na dzisiaj (czwartek 1 grudnia 2022) o godzinie 20 polskiego czasu. Reprezentacja Niemiec mogła stracić szanse na awans już przed ostatnią kolejką, ale porażka Japonii z Kostaryką (0:1) przedłużyła ich nadzieje. Po remisie z Hiszpanią (1:1) nie wszystko jest jednak w rękach Niemców, którzy muszą koniecznie wygrać z Kostaryką (najlepiej wysoko) i liczyć na korzystny wynik w meczu Japonii z Hiszpanią. Jeżeli Hiszpanie przegrają, Niemcy będą musieli odrobić bardzo dużo bramek, żeby nie odpaść.

MECZE DZISIAJ 1.12 czwartek Mundial GODZINY MECZÓW, PLAN TRANSMISJI TV

  • Grupa F: Kanada - Maroko, godz. 16 TVP 2
  • Grupa F: Chorwacja - Belgia, godz. 16 TVP 1
  • Grupa E: Japonia - Hiszpania, godz. 20 TVP 1
  • Grupa E: Kostaryka - Niemcy godz. 20 TVP 2

Jakie MECZE DZISIAJ na mundialu 1.12 czwartek Kto dzisiaj gra Mundial 1 grudnia 2022

Mecz Chorwacja - Belgia w grupie F rozpoczął się dzisiaj (1 grudnia 2022 czwartek) o godzinie 16 polskiego czasu. Chorwaci to wicemistrzowie świata i w wygranym 4:1 meczu z Kanadą pokazali moc. W spotkaniu z Belgią potrzebują remisu, żeby przypieczętować awans. Reprezentacja Belgii zawiodła w meczu z Marokiem, przegrywając w kiepskim stylu 0:2 i jest w trudnej sytuacji. Czerwone Diabły tylko w przypadku zwycięstwa awansują do 1/8 finału MŚ. Dla Belgii, która na poprzednich mistrzostwach świata zajęła trzecie miejsce, brak kwalifikacji byłby prawdziwą klęską.

Jakie DZISIAJ MECZE Mundial 1 grudnia czwartek Kto gra dzisiaj o której MECZE DZISIAJ 1.12.2022

Mecz Kanada - Maroko w grupie F rozpoczął się dzisiaj (1.12.2022 czwartek) o godzinie 16 polskiego czasu. Reprezentacja Kanady typowana była na czarnego konia mistrzostw świata w Katarze, ale po dwóch porażkach (0:1 z Belgią i 1:4 z Chorwacją) straciła już nawet matematyczne szanse na awans. Dla młodej kanadyjskiej drużyny mecz dzisiaj z Marokiem to okazja do pożegnania się z mundialem. W zupełnie innej sytuacji jest Maroko. Zespół z północnej Afryki po ograniu 2:0 Belgii ma wszystko w swoich rękach. Potrzebuje remisu, ale może awansować nawet w przypadku porażki.

Sonda
Czy Niemcy wygrają mistrzostwa świata w Katarze?
Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze