Jan Tomaszewski

i

Autor: Cyfra Sport Jan Tomaszewski

Jan Tomaszewski ostrzega Szwedów! To mają zrobić Polscy kibice, jest o tym przekonany

2022-03-29 16:11

Jan Tomaszewski postanowił wystąpić w szwedzkiej telewizji i przestrzec kibiców reprezentacji ,,Trzech Koron'! Jak mówiła legenda polskiej kadry w rozmowie ze stacją SVT, piłkarze drużyny ze Skandynawii muszą być przygotowani na wielki tumult i hałas, jakie obecne będą na Stadionie Śląskim. Były reprezentant Polski nie ma cienia wątpliwości, że atmosfera na obiekcie będzie wprost niepowtarzalna.

Jan Tomaszewski postanowił ostrzec kibiców reprezentacji Szwecji! Jak powiedziała legenda polskiego sportu w rozmowie ze szwedzką telewizją SVT, atmosfera Stadionu Śląskiego może przeszkodzić drużynie "Trzech Koron" w spokojnej grze. Legenda reprezentacji nie ma wątpliwości, że gorący doping poniesie polską drużynę i będzie wielkim utrudnieniem dla szwedzkiej.

Pilny apel kibiców przed meczem Polska - Szwecja. Zobaczyli Ibrahimovicia i zaczęli błagać selekcjonera

Jan Tomaszewski przestrzega Szwedów. Mecz na Stadionie Śląskim będzie trudny!

Jak przekonuje Tomaszewski, mecz powinien być bardzo trudny dla piłkarzy ze Szwecji, którzy mogą mieć wielkie problemy z tym, aby się swobodnie komunikować na boisku. Legendarny bramkarz przekonywał w szwedzkich mediach, że wsparcie trybun będzie wielką siłą i przewagą reprezentacji Polski w tym arcyważnym meczu, który zadecyduje o awansie do piłkarskich mistrzostw świata.

- Będzie bardzo głośno, co utrudni Szwedom komunikację. Polska publiczność jest bardzo lojalna. Nigdy nie doświadczyłem tego, aby kibice odwrócili się od swoich. Polska będzie miała ogromną przewagę - przekonywał Jan Tomaszewski.

Szwedzi już węszą spisek? Chodzi o kluczową postać w meczu, widzą w tym spore kontrowersje

Aby zobaczyć zdjęcia Tomaszewskiego z wnukiem, przejdź do galerii poniżej.

Legenda miała czuć presję na Stadionie Śląskim. Tomaszewski opowiedział nieznane szczegóły

Jak mówił Jan Tomaszewski, rozmawiał swego czasu z legendarnym Johanem Cruyffem, który przyznał mu, że mecz na Stadionie Śląskim w karierze był jednym z tych, którego nie jest w stanie wymazać z pamięci.

-  Za moich czasów na Stadionie Śląskim bywało często po 100 tysięcy osób. Dziś trybuny są mniejsze, wybudowano też bieżnię. Jestem jednak pewien, że Ślązacy znów stworzą "Kocioł Czarownic". Wiele lat po naszym meczu z Holandią w Chorzowie spotkałem Johana Cruyffa, który powiedział mi, że nigdy wcześniej i nigdy później nie doświadczył takiej presji - opowiadał Tomaszewski.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Sonda
Czy Jan Tomaszewski nadawałby się na selekcjonera reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze