Jasnowidz Jackowski

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski miał wizję! Przepowiada rok 2022! To, co zobaczył może przerazić!

Tajemnicza wizja

Jasnowidz Jackowski przemówił przed mundialem. Jego wizja przewiduje coś historycznego!

2022-11-22 8:01

Piłkarskie mistrzostwa świata ruszyły z przytupem, ale my najmocniej czekaliśmy właśnie na 22 listopada. Polska - Meksyk otworzy nasze starty na mundialu w Katarze. Podopieczni Czesława Michniewicza zaczynają walkę o wyjście z grupy. O to, czy mamy szanse na wygraną na mundialu zapytaliśmy najsłynniejszego jasnowidza w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przemówił w sprawie mistrzostw świata w Katarze. Już kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się go zapytać o to, czy Biało-czerwoni będą mieli szansę powalczyć na mundialu o coś dużego. - Nie wiem - odpowiada "Super Expressowi" rozczarowująco Jackowski. Chwilę później przepowiedział jednak pewną wyjątkową sytuację. Na samą myśl aż włos jeży się na głowie. Patrząc na to, co się dzieje w Katarze - mógł mieć rację!

Skład na Polska - Meksyk. Taką jedenastkę typuje Maciej Szczęsny. Jedno zaskoczenie?

Mundial 2022: Przepowiednia Jackowskiego. "To może być historyczny mundial"

Krzysztof Jackowski nie ukrywał, że trwać może historyczna impreza. - Powiem, że ten mundial może się okazać historycznym mundialem z pewnego względu. Przez to, że jest mnóstwo kibiców i oni czekają na ten mundial. Ja także - zaczął tajemniczo.

Po chwili zasiał jeszcze większe ziarno niepewności. - Może to być bardzo historyczny mundial, ale nie z powodu polskiej drużyny. Absolutnie, tylko z powodu całkiem innego. Jakiego? To zostawiam to tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad - dodał jasnowidz.

Wyciekł tajny plan Czesława Michniewicza na Polska - Meksyk?! Ta wtopa może pokrzyżować plany

Co miał na myśli Jackowski? Tegoroczny mundial jest naprawdę nietypowy. Podczas mistrzostw świata dzieją się sceny, jakich do tej pory nie widywaliśmy. A za nami dopiero dwa dni meczów!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Kiedy pierwszy mecz Polaków?

Reprezentacja Polski zaczyna starty na piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze. Biało-czerwoni zagrają z Meksykiem. Początek spotkania zaplanowano na 22 listopada na godzinę 17:00. Transmisja na TVP! Relacja na żywo z meczu Polska - Meksyk na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia Anny Lewandowskiej z Kataru. Polka już przyleciała na mundial.

Katarscy SZEJKOWIE wściekli na swoich piłkarzy! "Nie jest dobrze..."

Komentujemy mecz Polska Meksyk!

Słuchaj teraz gorącej relacji z Kataru!

Listen to "Jesteśmy na miejscu w KATARZE! Komentujemy mecz Polska - Meksyk." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze