Czesław Michniewicz

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Czesław Michniewicz

Jak pójdzie Polakom?

Jest prognoza, jak Polska poradzi sobie na mundialu. Czesław Michniewicz ma problem? Wiemy, co przewidzieli

2022-11-10 8:18

10 dni przed startem mundialu emocje powoli rosną! Reprezentacja Polski jest już myślami przy piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze. Czesław Michniewicz w czwartek 10 listopada ogłosi kadrę na najważniejszą imprezę czterolecia. Pojawiają się pierwsze prognozy dotyczące MŚ. Symulacja wskazała, jak pójdzie Polsce. Czy Czesław Michniewicz ma problem?

Piłkarskie mistrzostwa świata to impreza, na którą czeka cały świat. Oczy wszystkich skupione będą na Katarze, gdzie rozegrany zostanie bezprecedensowy mundial. Impreza pierwszy raz w historii odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Specjalnie z tego powodu przerwano piłkarski sezon. Podopieczni Czesława Michniewicza zagrają w grupie z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

Mundial 2022: Tak poradzi sobie Polska? Jest symulacja!

Ciekawą symulację na podstawie gry FIFA 23 przeprowadziło EA Sports. To właśnie tam pojawił się dodatek na piłkarskie mistrzostwa świata. Prognoza dla Polski jest… jak najbardziej korzystna. Jeśli się sprawdzi, Biało-czerwoni wyjdą z grupy i zagrają w 1/8 finału z Francuzami.

Ogromny skandal w Pucharze Polski. Rasiści obrażali czarnoskórego piłkarza, meczu nie dokończono

Niestety, to spotkanie ma się zakończyć porażką ekipy Czesława Michniewicza. Selekcjoner ma jeszcze kilka dni, by oszukać przeznaczenie i przygotować kadrę tak, by nie skończyła swojego udziału na tej fazie.

Sonda
MŚ Katar 2022 - Polska wyjdzie z grupy?

Jak sprawdzały się prognozy EA Sports? Kto mistrzem świata?

Do tej pory symulacje EA Sports okazywały się bardzo celnym sposobem na przewidzenie, kto zostanie mistrzem świata. Skuteczność w ostatnich latach jest znakomita. EA Sports prawidłowo przewidziała triumfatorów imprez w 2010, 2014 i 2018 roku.

Skład Polski na mundial. Michniewicz ogłasza powołania. Oglądaj, jak Michniewicz i Szczęsny skomentują to na żywo

Zdaniem producenta gier, po mistrzostwo świata w Katarze sięgnie ekipa Argentyny. Na swojej drodze mają pokonać Anglików, Holandię, Francję oraz w wielkim finale Brazylię! Czy tak będzie? Przekonamy się za około 40 dni.

Jerzy Engel prognozuje mundial Katar 2022
Najnowsze