Autor: AP MECZE DZISIAJ Mundial 8 grudnia czwartek 2022 Kto dzisiaj gra na mundialu w Katarze? 8.12 2022 to dzień przerwy!

Terminarz 1/4 finału MŚ

MECZE DZISIAJ Mundial 8 grudnia 2022 czwartek Kto dzisiaj gra na mundialu w Katarze? Czwartek 8.12 2022 to dzień przerwy!

2022-12-08 13:50

Jakie mecze dzisiaj na mundialu 8 grudnia 2022 czwartek Kto gra dzisiaj w Katarze 8.12 Mundial 2022 wkracza w końcową fazę, a kibice zastanawiają się już, jakie dzisiaj mecze na mundialu. Niestety muszą jeszcze trochę poczekać, bo czwartek 8 grudnia 2022 to w Katarze drugi dzień przerwy. Ćwierćfinały zaplanowano na jutro i pojutrze, a dzisiaj (w czwartek 8.12.2022) na mundialu nie będzie żadnych meczów. Pary 1/4 finału mundialu w Katarze prezentują się imponująco - Brazylia - Chorwacja, Holandia - Argentyna, Maroko - Portugalia i Anglia - Francją. Sprawdź terminarz 1/4 finału MŚ 2022.

Jakie mecze dzisiaj na mundialu? Od początku MŚ w Katarze codziennie można była oglądać mecze - w fazie grupowej po cztery dziennie, a potem w fazie pucharowej po dwa. Niestety kibice na kolejne mecze w piłkarskich mistrzostwach świata muszą jeszcze trochę poczekać. Czwartek 8.12 to kolejny dzień przerwy na mundialu w Katarze. Po 1/8 finału piłkarze i kibice mają dwa dni na odpoczynek zanim zacznie się walka w ćwierćfinałach. A po nich przeżywać już będziemy wielkie emocje! Pary 1/4 finału mistrzostw świata w Katarze prezentują się intrygująco. Przed nami wielkie hity: Argentyna - Holandia, Chorwacja - Brazylia, Anglia - Francja i Maroko - Portugalia.

Jakie MECZE DZISIAJ Mundial 8 grudnia 2022 czwartek KIEDY MECZE 1/4 finału MŚ

Mecze 1/4 finału MŚ 2022 zapowiadają się bardzo ciekawie. Aż ciężko wybrać największy hit. Tytułu broni Francja, a największym faworytem bukmacherów jest niezmiennie Brazylia. Czarny koń to oczywiście reprezentacja Maroka. Na pewno mocnym kandydatem na największy git 1/4 finału mistrzostw świata w Katarze jest mecz Anglia - Francja. Szybki jak błyskawica Kylian Mbappe na mundialu w Katarze pokazuje, dlaczego jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie (ponad 90 mln euro rocznie). Gwiazdor PSG z pięcioma golami prowadzi w klasyfikacji strzelców MŚ, a jego ostatnią ofiarą była Polska, której strzelił dwie fenomenalne bramki.

• Anglia - Francja godz. 20

MECZE DZISIAJ Mundial 8.12 czwartek to dzień przerwy na mundialu w Katarze!

Olivier Giroud pod nieobecność kontuzjowanego Karima Benzemy znów błyszczy w ataku reprezentacji Francji i bije niesamowite rekordy. Rosły napastnik AC Milan w meczu z Polską (3:1) znów trafił do siatki i został najskuteczniejszym piłkarzem zespołu Trójkolorowych w historii. Giroud, który na mundialu w Katarze strzelił już 3 bramki, w sumie w barwach reprezentacji Francji zdobył aż 52 bramki i wyprzedził słynnego Thiery'ego Henry'ego (51 gole). Doświadczony snajper w latach 2018-2021 grał w angielskiej Premier League (w Arsenalu i Chelsea), więc dla niego sobotnie starcie z Wyspiarzami ma wyjątkowy smak. - Mają wielu młodych i bardzo utalentowanych piłkarzy. Znam ten zespół bardzo dobrze i naprawdę bardzo nie chciałbym z Anglikami przegrać - mówi Giroud.

Czy Czesław Michniewicz nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o zakończeniu kariery Roberta Lewandowskiego. Przewiduje, czy to się stanie już teraz