Nie mogli się powstrzymać

Nieziemsko seksowna fanka przyciągnęła wzrok katarskich szejków. Ich miny mówią wszystko, nie mogli oderwać wzroku od jej krągłości

2022-12-06 13:13

Kibice reprezentacji Brazylii mogą mieć na razie duże powody do dumy po czterech spotkaniach Canarinhos. Zwłaszcza po rywalizacji w 1/8 finału, gdzie podopieczni Tite rozgromili reprezentację Korei Południowej 4:1. Na trybunach nie zabrakło tysięcy brazylijskich fanów, a wśród nich było wiele pięknych kobiet. Jedna z kibicek przykuła szczególną uwagę katarskich szejków, którzy nie mogli oderwać od niej wzroku.

Brazylia już przed mistrzostwami świata typowana była jako główny faworyt do złotego medalu. Głębia składu Canarinhos jest niebywała i nie widać różnicy między zawodnikami z podstawowego składu i z ławki rezerwowych. Tite ma ogromne pole manewru i niewykluczone, że jego zespół faktycznie powalczy o Puchar Świata. Brazylia nie uniknęła jednak wpadki i w ostatnim meczu grupowym przegrała z Kamerunem.

Brazylijska fanka przyciągnęła uwagę katarskich szejków. Spójrzcie tylko na ten wzrok

Jednak już w 1/8 finału Kanarki zrehabilitowały się w pełni. W poniedziałkowym spotkaniu zmierzyli się z Koreą Południową i od początku rywalizacji to właśnie Brazylia była stroną przeważającą. Zespołowi z Ameryki Południowej szybko udało się zdobyć cztery bramki i już w pierwszej połowie zagwarantowali sobie udział w ćwierćfinale mistrzostw świata. Na trybunach nie mogło zabraknąć brazylijskich kibiców, którzy w Katarze stawili się licznie. Wśród nich nie zabrakło pięknych kobiet, a jak wiadomo, w Brazylii takich nie brakuje. Jeden z fotoreporterów przyłapał śliczną kibickę Canarinhos, która przykuła wzrok katarskich szejków. Ci nie mogli oderwać od niej spojrzeń. Ich wyraz twarzy mówi sam za siebie. Więcej zdjęć pięknych fanek z Brazylii zobaczysz poniżej:

Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze