Olivier Giroud ŻONA Kim jest Jennifer Giroud? Piłkarz zdradzał żonę, ale mu wybaczyła! ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Olivier Giroud ŻONA Kim jest Jennifer Giroud? Piłkarz zdradzał żonę, ale mu wybaczyła! ZDJĘCIA

Wspaniałomyślna małżonka

Olivier Giroud ŻONA Kim jest Jennifer Giroud? Piłkarz zdradzał żonę, ale mu wybaczyła! ZDJĘCIA

2022-12-14 16:52

Olivier Giroud ŻONA Kim jest Jennifer Giroud, żona Oliviera Girouda. Reprezentacja Francji broni w Katarze tytułu, a w jej ataku błyszczy Olivier Giroud. Doświadczony napastnik pod nieobecność kontuzjowanego Karima Benzemy znów pokazuje, jak ważnym jest zawodnikiem dla tej drużyny. Giroud strzelił już na tym mundialu cztery gole, zostając najskuteczniejszym piłkarzem reprezentacji Francji w historii, a na trybunach wspiera go jego żona Jennifer. Giroud zdradzał żonę, co dokładnie opisały media. Potem bardzo przepraszał, a wspaniałomyślna małżonka mu wybaczyła. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Olivier Giroud na mundialu w Katarze strzelił już cztery gole, a dziś zapoluje na kolejne, kiedy reprezentacja Francji powalczy z Marokiem w półfinale. Piłkarz zawsze w narodowych barwach imponował skutecznością i teraz znów Trójkolorowi mogą na niego liczyć. Olivier Giroud błyszczy na boisku, a na trybunach kibicuje mu jego żona. Jennifer Giroud jest Amerykanką. Nie jest typową przedstawicielką WAGs. Żona Girouda chroni swoją prywatność i nie błyszczy w mediach. Piłkarz poślubił ją w 2011 r. Para ma czwórkę dzieci - córki Jade (9 lat) i Arii (2 lata) oraz synów Evana (6 lat) i Aarona (4 lata).

Olivier Giroud ZDRADA Piłkarz zdradzał żonę!

Olivier Giroud i jego żona Jennifer mają za sobą małżeński kryzys. W 2014 r. piłkarz, który występował wtedy w Arsenalu Londyn, został przyłapany na zdradzie. W angielskiej prasie ukazały się pikantnie zdjęcia i informacje o romansie Francuza z brytyjską modelką Celią Key. Wobec przytłaczających dowodów Giroud przyznał się, że zdradził żonę, zobaczył, że nie ma już sensu brnąć w dalsze kłamstwa. Nie miał innego wyjścia, bo jego kochanka pochwaliła się gazetom zdjęciem, które zrobiła w czasie schadzki z gwiazdorem w hotelowym pokoju. Giroud paradował na nim w samych majtkach. Kiedy "The Sun" i inne tabloidy napisały, że piłkarz tuż przed meczem zaprosił modelkę do pokoju, gwiazdor przekonywał, że to kłamstwa, grożąc mediom pozwami. Potem jednak kajał się, prosząc małżonkę o wybaczenie. "Przepraszam moją żonę, rodzinę, mojego menedżera, kolegów z zespołu i kibiców Arsenalu. Będę walczyć o wasze wybaczenie" - napisał wtedy w oświadczeniu.

Olvier Giroud ŻONA Kim jest Jennifer Giroud

Wspaniałomyślna Jennifer Giroud wybaczyła mężowi zdradę. Gdy wybuchł skandal, broniła nawet niewiernego męża po medialnych atakach. W lipcu Olivier Giroud i jego żona obchodzili jedenastą rocznicę ślubu.

Przegrałem MILION dolarów w kasynie. Kim jest MEKAMBE, gwiazda internetu? | Komentery EXTRA
Najnowsze