Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Wymiana uprzejmości

Polska zagra w półfinale MŚ w Katarze?! Czesław Michniewicz komentuje te słowa przed Polska - Holandia

2022-09-22 20:25

Wielkimi krokami zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata. Biało-czerwoni podają na mundial w Katarze. Czy odnajdą się w roli czarnego konia imprezy? Kibice z naszego kraju mocno w to wierzą, ale nie będzie to z pewnością łatwe zadanie. Louis van Gaal nie szczędził naszej kadrze komplementów. Czesław Michniewicz odpowiedział na te słowa.

Czy Polska zagra w półfinale mistrzostw świata. Choć wydaje się to być mission impossible, to Louis van Gaal stwierdził, że nie jest to... niemożliwe. Przed meczem Polska - Holandia selekcjonerzy obu ekip wymienili się uprzejmościami. – Polska z takim napastnikiem jak Lewandowski może grać nawet w półfinale mundialu - mówił van Gaal przed spotkaniem. Czesław Michniewicz został zapytany o tę wypowiedź przez reportera TVP Sport. I trudno nie uśmiechnąć się razem z nim.

Polska – Holandia: Skład Polski na mecz Ligi Narodów! Czesław Michniewicz odsłonił karty

Luksusowe lokum żon piłkarzy na mundial. To robi wrażenie! Zobacz zdjęcia.

Czesław Michniewicz o słowach Louisa van Gaala. Polska w półfinale MŚ?

Louis Van Gaal widzi polskę w ćwierćfinale lub półfinale mistrzostw świata. Selekcjoner reprezentacji Polski odpowiedział miłymi słowami na antenie TVP Sport.

- To ja myślę, że Holandia będzie mistrzem świata. Bardzo szanuję Louisa van Gaala. To fantastyczny trener z fantastyczną historią i sukcesami. Szkoda, że zapowiedział zakończenie kariery po mistrzostwach świata. Z przyjemnością oglądało się jego pracę w różnych zespołach - mówił Michniewicz.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Kiedy piłkarskie mistrzostwa świata?

Piłkarskie mistrzostwa świata rozpoczną się 20 listopada w Al-Chaur. Wielki finał zaplanowano 18 grudnia 2022 roku. Biało-czerwoni wystąpią w grupie C z Argentyną, Arabią Saudyjską i Meksykiem.

Sonda
Czy Polska zagra w półfinale mistrzostw świata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze