Marina This is the moment

i

Autor: Bartek Wiski Marina "This is the moment"

Żywioł ją pokonał!

Psotny wiatr odsłonił biust Mariny. Żona Wojciecha Szczęsnego przegrała z żywiołem, wszystko się nagrało!

2022-12-11 19:00

Marina Łuczenko-Szczęsna zaskoczyła swoich fanów! Ukochana Wojciecha Szczęsnego, wraz ze swoim mężem i synem, udała się na wakacje. Na jednej ze swoich najnowszych publikacji, gwiazda podzieliła się nagraniem z plaży, jednak nie mogła spodziewać się tego, co się zdarzy. Psotny wiatr dotknął piosenkarkę i odsłonił jej biust!

O Marinie Łuczenko-Szczęsnej było głośno ostatnimi czasy, gdy jej mąż, Wojciech, zasłynął świetnymi interwencjami na mistrzostwach świata w Katarze. Tuż po zakończeniu zmagań na katarskich boiskach, golkiper Juventusu wraz ze swoją rodziną udał się na wczasy, Piosenkarka związana z piłkarzem zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym przechadza się plażą. Niestety, morska bryza stanowczo dotknęła artystkę, przez co podwinęła jej się koszulka, odsłaniając biust. Mamy nagranie!

Żona Wojciecha Szczęsnego przechadzała się po plaży. Przeszkodził jej wiatr!

Pod najnowszym wakacyjnym postem Mariny Łuczenko znaleźć możemy nagranie, na którym przechadza się ona plażą, jednak w pewnym momencie zostaje zaatakowana przez wiatr, który podwinął jej bluzkę, odsłaniając stanik. Sama piosenkarka tryska jednak wielkim humorem i zwierzyła się miłośnikom względem tego, cobędzie robić po wypoczynku. 

- Fotografuje te widoczki … będę je odtwarzać kiedy wrócę do Polski przygotowywać się do mojego występu na #sylwestermarzeń w Zakopanem.Narazie łapię chwile i ładuje baterie. - napisala Marina na swoim Instagramie.

Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!

Borek, Świerczewski i Engel oceniają NAJCIEKAWSZY polski mundial!

Posłuchaj i oceń, czy mają rację!

Listen to "ŚWIERCZEWSKI, ENGEL, BOREK o najlepszych mistrzostwach Polaków. SuperSport+" on Spreaker.
Najnowsze