Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Zaskakujący ruch

Reprezentacja Polski przewiduje... porażkę z Francją? Zrobili to jeszcze przed meczem, wszystko zaplanowane

2022-12-04 8:37

Przed reprezentacją Polski jeden z najważniejszych meczów w ostatnich lat. Biało-Czerwoni wywalczyli awans do 1/8 finału mistrzostw świata, jednak tam trafili na jednego z najgorszych rywali – Francuzów, którzy bronią tytułu. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, reprezentacja Polski dokonała już... rezerwacji samolotu!

Reprezentacja Polski wywalczyła sobie awans do kolejnej fazy mistrzostw świata w Katarze. O stylu gry reprezentacji i okolicznościach tego awansu napisano już bardzo dużo. Część fanów i ekspertów wskazuje, że Polska miała sporo szczęścia przy wywalczeniu awansu (szczęścia i Szczęsnego), ale sukcesu, jakim jest wyjście z grupy na mistrzostwach świata po 36 latach, nie można podważać. W 1/8 finału MŚ naszych zawodników czeka jednak ekstremalnie trudne zadanie – być może trudniejsze, niż mecz z Argentyną – bowiem Polacy zmierzą się z reprezentacją Francji, która marzy o obronie tytułu. Przed spotkaniem z Francją Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl poinformował, że reprezentacja Polski zarezerwowała już na poniedziałek... lot do Polski!

Reprezentacja Polski chce oszukać przeznaczenie

Z jednej strony można się śmiać, że kadra już teraz zabukowała bilety do domu. Z drugiej strony, można to odebrać też jako przejaw dobrego zarządzania, aby nie przedłużać sztucznie pobytu Polaków w Katarze... Tak czy inaczej, zdaje się to mieć też wymiar metafizyczny – gdyby Polacy awansowali, to z pewnością można by powiedzieć, że oszukali przeznaczenie. A lot zawsze można odwołać. Mamy jedynie nadzieję, że ten fakt nie podziała demotywująco na polskich zawodników przed meczem z Francją.

KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze