Robert Lewandowski i Leo Messi

i

Autor: AP Robert Lewandowski i Leo Messi

Prawda wyszła na jaw

Robert Lewandowski w końcu zdradził, co szeptał Leo Messiemu do ucha! Wygadał się Niemcom, zaskakujące słowa!

2022-12-02 12:15

Robert Lewandowski i Leo Messi najpierw walczyli na boisku, a po meczu, kiedy stało się jasne, że zarówno Argentyna jak i Polska awansują do 1/8 finału mundialu w Katarze, dwaj gwiazdorzy dość długo rozmawiali na murawie. Wyglądało to ciekawie, bo obaj zasłaniali usta, szepcząc sobie na ucho. W ten sposób wyprowadzali w pole specjalistów od czytania z ruchu warg. Lewandowski i Messi dyskutowali o czymś, tak jakby chcieli wyjaśnić pewną sytuację. O czym rozmawiali? Lewandowski w rozmowie z niemieckim "Bildem" wyjawił szczegóły.

Robert Lewandowski i Leo Messi rywalizują ze sobą o miano najlepszego piłkarza na świecie. Kiedy Argentyńczyk zgarnął Złotą Piłkę FIFA za rok 2021 r., doszło nawet do pewnych nieporozumień między dwoma gwiazdorami. Teraz Lewandowski i Messi walczyli o awans do 1/8 finału mistrzostw świata. Polska przegrała z Argentyną 0:2, ale dzięki korzystnemu wynikowi w drugim meczu w naszej grupie, obie drużyny wyszły z grupy. W czasie spotkania Lewandowski i Messi stoczyli kilka pojedynków, a "Lewy" raz nawet sfaulował wielkiego rywala. Po tej sytuacji Argentyńczyk wyglądał na obrażonego i nie chciał przyjąć przeprosin Polaka. Po meczu dwaj panowie wymieniali już jednak uściski i dość długo rozmawiali ze sobą.

O czym Robert Lewandowski rozmawiał z Leo Messim po meczu Polska - Argentyna. Pytany o to przez polskich dziennikarzy, nie chciał zdradzać za dużo szczegółów. Więcej wyjawił w rozmowie z niemieckim "Bildem". - Trochę rozmawialiśmy, było fajnie. Powiedziałem Messiemu, że gram bardziej defensywnie niż zwykle, ale czasem tego właśnie potrzebuje zespół - powiedział Lewandowski niemieckiemu dziennikarzowi. A na pytanie o ostre starcie z Messim w czasie meczu, odparł: - Tak, to bardzo rzadkie, ale teraz byłem defensywnym pomocnikiem. Wiedziałem jednak, że muszę pomóc zespołowi.

Rzecznik PZPN po awansie do 1/8 finału MŚ

Przed nami HISTORYCZNY MECZ!

Dlaczego Polska może wygrać z Francją? POSŁUCHAJ!

Listen to "GRAMY Z FRANCJĄ ten mecz przejdzie do historii." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze