Rodrygo

i

Autor: Andre Penner/AP

Żartowniś Rodrygo

Ronaldo prawie popłakał się ze śmiechu. Wszystko przez zachowanie młodej gwiazdy Realu

2022-11-29 13:16

Brazylia wyszarpała zwycięstwo w meczu ze Szwajcarią i jest już pewna awansu do 1/8 finału mundialu w Katarze. Bohaterem Canarinhos został Casemiro, autor jedynego gola na Stadium 974. Mecz z wysokości trybun obserwowały prawdziwe legendy brazylijskiego (i światowego!) futbolu. Oko kamery złapało m.in. Kakę, Roberto Carlosa, Cafu i Ronaldo. Po spotkaniu ten ostatni przeprowadził wywiad z Rodrygo. Pomiędzy byłym i obecnym piłkarzem Realu Madryt doszło do zabawnej sytuacji.

Rodrygo pojawił się na placu gry od początku drugiej połowy spotkania, zmieniając Lucasa Paquetę. Młody piłkarz Realu Madryt ożywił poczynania w ofensywie reprezentacji Brazylii, która bardzo długo szukała sposobu na przełamanie obrony Szwajcarów. Skromne zwycięstwo (1:0) nad Helwetami dało ekipie Titego awans do fazy grupowej mistrzostw świata. Piłkarzom z Kraju Kawy pozostała rywalizacja z reprezentacją Kamerunu.

Polska… przegra z Argentyną, ale awansuje! Ciekawa prognoza znanego piłkarza

Mecz z ekipą Nieposkromionych Lwów może być okazją dla dublerów. Istnieją spore szanse, że tym razem Rodrygo wystąpi w podstawowym składzie brazylijskiego zespołu. Ciekawe, czy zaprezentuje kilka sztuczek więcej niż w starciu ze Szwajcarią. Po meczu z zespołem z Europy udzielił krótkiego wywiadu, który przeprowadził z nim Ronaldo Luiz Nazario de Lima. Słynny „R9” bardzo się uśmiał, gdy zobaczył, co na koniec rozmowy zrobił Rodrygo. A ten zabawił się w małego szamana, próbując wziąć dla siebie trochę talentu, który w czasach świetności miał Ronaldo. Filmik ze zdarzenia stał się hitem internetu.

Kamil Grosicki odpalił potężne świętowanie w trakcie mundialu 2022. Nie mógł się oprzeć, zdjęcie mówi wszystko

ŁZY Lewandowskiego. Zadedykował bramkę ZMARŁEMU OJCU...
Najnowsze