Sławomir Peszko

i

Autor: Instagram/Sławomir Peszko Sławomir Peszko

Były reprezentant Polski wytypował wynik!

Sławomir Peszko wierzy w reprezentację Polski. Wytypował wynik z Francuzami, nie ma wątpliwości!

2022-12-04 15:12

Sławomir Peszko postanowił wytypować wynik meczu Polska - Francja i wskazuje na to, że "Biało-Czerwoni" ograją mistrzów świata. Predykcje byłego gracza kadry narodowej są zadziwiające. Eksgracz Lechii Gdańsk, Lecha Poznań i FC Koeln nie ma wątpliwości, jak osiągnie to drużyna.

Sławomir Peszko postanowił odnieść się do meczu Polska - Francja. Były zawodnik kadry, który występuje w Wieczystej Kraków, stwierdził, że drużynie prowadzonej przez Czesława Michniewicza uda się awansować do kolejnej fazy turnieju i osiągnie to w konkursie rzutów karnych. Miejmy nadzieję, że słowa Peszki się spełnią i będziemy mogli świętować awans do ćwierćfinału imprezy.

Sławomir Peszko tuż przed meczem Polska - Francja. Nie ma wątpliwości

Zdaniem Sławomira Peszki, Polacy mają wielką szansę ograć drużynę mistrzów świata i zrobią to w konkursie rzutów karnych. Były gracz kadry narodowej nie ma wątpliwości, że to może się wydarzyć.

-  - Chciałbym sercem dogrywkę i awans po rzutach karnych, naprawdę. Chciałbym, żeby te emocje do Polski dotarły na maksa i sięgnęły zenitu - mówi Peszko w rozmowie z "Interią".

Nie da się ukryć, że Peszko ma bardzo pozytywne nastawienie i wierzy w to, że Czesław Michniewicz przygotuje coś specjalnego

-  - Nie spodziewam się, że po czternastu podaniach wymienimy piłkę i strzelimy bramkę. Liczyłbym na coś mniejszego - może na któryś z kontrataków czy może na stały fragment gry. Może trener Michniewicz przygotuje coś specjalnego. A jest ktoś, kto mógłby strzelić bramkę, bo czy Kamil Glik, czy Krychowiak, czy Bielik, no i głównie Robert Lewandowski, który ma taką smykałkę w polu karnym. Wie, gdzie ta piłka spada i zawsze go szuka - powiedział Peszko w rozmowie z "Interią".

KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze