Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Prawda wyszła na jaw

Tak naprawdę polscy piłkarze zachowywali się w katarskim hotelu. O wszystkim opowiedziano, jednoznaczna opinia

2022-12-23 8:14

Reprezentacja Polski na mistrzostwach świata w Katarze spędziła nieco więcej czasu, niż miało to miejsce w przypadku innych turniejów. Biało-czerwona kadra dzięki wyjściu z grupy przedłużyła swój pobyt na Bliskim Wschodzie, ale po meczu z Francją przygoda z mundialem się zakończyła. Polacy przez cały ten czas mieszkali w hotelu Ezdan Palace Hotel. Menedżer tego obiektu zdradził, jak zachowywali się piłkarze względem obsługi.

Polscy kibice przez wiele lat przyzwyczajeni byli do tego, że reprezentacja Polski na mistrzostwach świata gra mecz otwarcia, o wszystko i o honor. Tym razem było inaczej, bo podopieczni Czesława Michniewicza skutecznie walczyli o awans z grupy. Po remisie z Meksykiem, wygranej z Arabią Saudyjską i porażce z Argentyną udało się osiągnąć największy sukces od 36 lat. W 1/8 finału Polacy zmierzyli się natomiast z Francuzami.

Tak zachowywali się Polacy w hotelu w Katarze. O wszystkim opowiedziano

Przez cały ten okres reprezentacja Polski zakwaterowana była w pięciogwiazdkowym obiekcie Ezdan Palace Hotel. Piłkarze mogli liczyć tam na luksusy i do dyspozycji mieli basen, trzy restauracje, SPA, siłownię, czy też salon fryzjerski. Jednym zdaniem, niczego im tam nie brakowało. Portal Interia.pl dotarł do menedżera obiektu, który opowiedział, jak biało-czerwoni zachowywali się podczas pobytu w Katarze.

- Gościć tu reprezentację Polski było wielką przyjemnością. Każdy piłkarz był uprzejmy, pomocny, ci najsłynniejsi również chodzili po ziemi i nie wywyższali się w kontaktach z załogą hotelu - powiedział Zaz. - Byli u nas zaledwie kilka, kilkanaście dni, ale wspomnienia są na tyle mocne, że nawiązaliśmy więzi, jesteśmy w kontakcie z osobami, które organizowały tu pobyt Polaków - wyjawił pracownik hotelu. Wcześniej wspomniał, że dzięki zachowaniu zawodników poczuli się z nimi związani jak z rodziną.

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Vlog z Kataru: Tak wygląda hotel reprezentacji Polski
Najnowsze