Mateusz Borek

i

Autor: CyfraSport Mateusz Borek

Tego domaga się Mateusz Borek od Czesława Michniewicza. Ostrzega przed stratą

2022-04-06 16:01

Mateusz Borek zwrócił się do trenera reprezentacji narodowej, Czesława Michniewicza. Dziennikarz w swoim programie "Espresso z Matim" na Kanale Sportowym powiedział, że jego zdaniem należałoby powołać jeszcze jedne, do tej pory niepowoływane nazwisko do kadry na mistrzostwa świata. Jak sam mówi komentator TVP, Polska wprost nie może stracić takiego talentu.

Mateusz Borek postanowił zwrócić się do trenera kadry narodowej, Czesława Michniewicza. W swoim formacie na "Kanale Sportowym" komentator sportowy TVP powiedział, że na mundial w Katarze bez cienia wątpliwości trzeba powołać rewelacyjnego bramkarza Chicago Fire, Gabriela Słoninę. Dziennikarz przestrzega przed stratą zawodnika, którego nazwisko coraz częściej łączone jest z reprezentacją narodową Stanów Zjednoczonych.

Pudzianowski pokazał, jak zamyka toster i rozbawił tysiące Polaków. Co za dystans! Gdy to zobaczyliśmy, padliśmy ze śmiechu

Mateusz Borek apeluje o powołanie Słoniny. Bramkarz jest prawdziwą rewelacją Chicago Fire

O Gabrielu Słoninie, a więc amerykańskim bramkarzu polskiego pochodzenia, który przebojem wdarł się do drużyny Chicago Fire, głośno w Polsce jest od niedawna. Piłkarz łączony jest z kadrą USA, co zdaniem Mateusza Borka, powinno być impulsem do powołania bramkarza na mistrzostwa świata w Katarze. Jak sam uważa, reprezentacja narodowa nie może stracić aż tak dużego talentu.

- Zacznę obsesyjnie. Pewne rzeczy trzeba rozstrzygnąć raz na zawsze i sądzę, że takie powołanie do pierwszej reprezentacji Polski dla Słoniny byłoby wizą wbitą w jego paszport, żeby nie stracić tego chłopaka - mówi Borek.

Ewa Bilan-Stoch wyznała, co by robiła, gdyby była mężczyzną. Powiedziała o małej rzeczy, którą chciałaby mieć, nie ma cienia wątpliwości

Aby zobaczyć zdjęcia żony Mateusza Borka, przejdź do galerii poniżej.

Polska bramkarzami stoi. Borek i tak widzi miejsce dla Słoniny

Mimo że do kadry narodowej otwarte drzwi mają Bartosz Drągowski z Fiorentiny i Kamil Grabara z Kopenhagi, a swoje inspiracje zgłasza także chociażby Marcin Bułka z Nicei oraz Radosław Majecki z AS Monako, to Borek nadal uważa, że trzeba wziąć piłkarza na mistrzostwa świata.

 - Mamy świetnych, młodych bramkarzy jak Kamil Grabara czy Bartłomiej Drągowski, ale takiego talentu nie można odpuszczać - przekonuje dziennikarz "Kanału Sportowego".

Sonda
Czy lubisz Mateusza Borka?
Mateusz Borek o wojnie w Ukrainie i postawie Kliczki oraz Usyka
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze