Reprezentacja Ukrainy

i

Autor: AP Reprezentacja Ukrainy

To tam reprezentacja Ukrainy będzie trenować przed meczem o MŚ. Pomoże jej wielki klub

2022-04-18 15:21

Reprezentacja Ukrainy ma przed sobą ważny mecz o mundial w Katarze. Półfinałowy baraż przeciwko Szkocji już 1 czerwca. Ukraińcy na Hampden Park w Glasgow mieli wystąpić już 24 marca, ale wszystko zmieniła agresja rosyjskich wojsk na terenie całej Ukrainy. Piłkarze nie mogą więc przygotowywać się do spotkania w swoim kraju, ale pomocną dłoń wyciągnęli do nich Anglicy.

Jak poinformował David Ornstein z serwisu The Athletic – reprezentacja Ukrainy będzie miała bazę przygotowawczą w Manchesterze. Piłkarze Ołeksandra Petrakowa do starcia w Glasgow będą szykować się w ośrodku treningowym Manchesteru City. Zapewne duża w tym zasługa Ołeksandra Zinczenki, który od 2016 roku jest piłkarzem mistrzów Anglii. – Będę szczery, gdyby nie moja córka, moja rodzina, byłbym tam – powiedział piłkarz w rozmowie z BBC.

Cracovia zrobiła krok w walce o utrzymanie. Ta wygrana to była Pestka [WIDEO]

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Na Ukraińców bądź Szkotów już czekają Walijczycy, którzy swój półfinałowy baraż rozegrali zgodnie z planem i dzięki dwóm golom Garetha Bale’a wygrali 2:1.

Szkoci 24 marca nie odpoczywali. W Glasgow gościli reprezentację Polski. Dla selekcjonera Czesława Michniewicza był to debiut na biało-czerwonej ławce. Szkoci pokazali, że na półfinałowe starcie z Ukrainą byli gotowi, bowiem postawili Polakom bardzo trudne warunki. Spotkanie na Hampden Park zakończyło się remisem 1:1.

Gwiazda Manchesteru United miała poważny wypadek. Rozwalił Porsche za ponad 500 TYSIĘCY! [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy Ukraina wygra wojnę z Rosją?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze