Cristiano Ronaldo i Bruno Fernandes

i

Autor: AP PHOTO/LUIS VIEIRA Cristiano Ronaldo i Bruno Fernandes

Gwiazda Manchesteru United miała poważny wypadek. Rozwalił Porsche za ponad 500 TYSIĘCY! [ZDJĘCIA]

2022-04-18 14:52

To nie będą najbardziej udane święta dla wszystkich osób na świecie. Powroty oznaczają wiele wypadków każdego roku. Podczas podróży kraksę zaliczył jeden z gwiazdorów Manchesteru United. Jak informuje "The Sun", Bruno Fernandes rozwalił Porsche, które kosztuje nawet ponad 500 tysięcy złotych. Co się stało?

Nie wszystkim te święta będą się dobrze kojarzyły. Wielkanoc 2022 z pewnością będzie gorzko pamiętał Bruno Fernandes. Stłuczki to kwestia, która regularnie powtarza się przy okazji każdej dłuższej przerwy - oczywiście, nie tylko w Polsce. Rzadko jednak można oglądać rozbity samochód warty ponad pół miliona złotych. Portugalczyk roztrzaskał swoje auto. Stało się to dzień przed meczem Manchester United - Liverpool. Nie wiadomo, czy Portugalczyk będzie w stanie wybiec na boisko.

Gwiazdor Manchesteru United rozbił swoje Porsche

Jak informuje "The Sun", Portugalczyk rozbił się swoim samochodem w Poniedziałek Wielkanocny. Nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło. Zderzenie miało miejsce w poranek z nieznanych przyczyn. Volkswagen, który także brał udział w zderzeniu wylądował na jednej z okolicznych posesji. Na podstawie tego można przypuszczać, że siła zderzenia była naprawdę duża.

NIE PRZEGAP! Anglicy przypomnieli piękne wideo z Grosickim. Pamiętają mu to do dziś

Bruno Fernandes poruszał się elektrycznym Porsche panamera. Jego wartość Brytyjczycy określają na około 95 tysięcy funtów brytyjskich, czyli blisko 600 tysięcy złotych.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze