Banana Island Resort Doha

i

Autor: booking.com Banana Island Resort Doha

Luksusy na całego

Żony piłkarzy będą żyły jak królowe podczas mundialu. 33 tysiące za noc. Widoki, które zapierają dech

2022-09-21 19:09

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. Zespoły, które wystąpią na mundialu niebawem rozpoczną ostatnią część przygotowań do turnieju. Tym razem logistyka nie będzie zbyt trudna, bo nie będzie trzeba przemieszczać się z miejsca na miejsce. W dodatku przygotowania czynione są również dla bliskich osób piłkarzy. Żony reprezentantów Anglii zamieszkają w prawdziwym raju.

Wciąż jest dużo kontrowersji wokół miejsca rozegrania tegorocznych mistrzostw świata. Sporo mówi się o dramatycznych i tragicznych warunkach, w jakich musieli pracować budowniczy stadionów. Ponadto same warunki atmosferyczne panujące w Katarze będą pozostawiały dużo do życzenia. Ale co najgorsze dla kibiców, koszt pobytu w tym kraju będzie astronomicznie wysoki.

Real Madryt zostanie wyrzucony z Ligi Mistrzów? Władze już się zabezpieczyły. Chodzi o setki milionów euro

Żony piłkarzy w luksusach. Tak będą mieszkały podczas mistrzostw

Mundial to jednak mundial i pewne jest, że na trybunach nie zabraknie kibiców z całego świata. Mecze z bliska będą oglądały również żony zawodników. Także reprezentantów Anglii. Panie o zakwaterowanie nie muszą się jednak martwić, bo jak podał brytyjski "The Sun" znana jest lokalizacja, w której ukochane zawodników będą mieszkały podczas mundialu.

Czesław Michniewicz rozłożył na łopatki. Nawet Kamil Glik się nie powstrzymał, ta odpowiedź była komiczna

Według informacji dziennikarzy wybór padł na Banana Island Resort. To jeden z bardziej luksusowych obiektów położonych nieopodal stolicy Kataru. Do Dohy można dostać się w 25 minut drogą morską. Ale do hotelu można dotrzeć również helikopterem, bo zadbano o miejsce do lądowania. Od razu nasuwa się pytanie, ile za takie przyjemności trzeba zapłacić?

I jak można się domyślić, trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni. Cena za jedną noc może sięgnąć nawet 6 tysięcy funtów, a więc blisko 33 tys. złotych. Ośrodek w tej cenie zapewnia oczywiście basen, a także kino, basen do surfowania z maszyną do wytwarzania fal oraz miejsce do nurkowania. Któż by odmówił sobie takich przyjemności podczas pobytu w Katarze?

PKO Ekstraklasa Raport odc. 6
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze